Стислий опис
СУЧАСНИЙ І СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙНКронштейн SATELIT 32-65TILT400 призначений для настінного встановлення телевізорів або моніторів із розміром екрана від 32'' до 65' і являє собою металеву похилу конструкцію, що дає змогу зміню... Читати далі...
Стислі характеристики
СУЧАСНИЙ І СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Кронштейн SATELIT 32-65TILT400 призначений для настінного встановлення телевізорів або моніторів із розміром екрана від 32'' до 65' і являє собою металеву похилу конструкцію, що дає змогу змінювати вертикальний кут екрана до 10°. Кронштейн SATELIT 32-65TILT400 зроблений у діапазоні стандарту VESA min 200x200, max 400x400, здатного витримати телевізійну панель масою до 35 кг.
Після купівлі, питання про розміщення телевізора завжди стає ребром. Попри плоскі екрани, панелі займають велику площу приміщення, якщо встановлені на штатній підставці та таку ж велику роль, відіграють в інтер'єрі. Заощаджити простір і розмістити екран у зручній точці квартири на будь-якій відстані та висоті допоможе кронштейн.
Похила конструкція кронштейна SATELIT 32-65TILT400 дає змогу зірвачеві, змінювати положення ТВ з кутом нахилу на 10° в напрямку вгору-вниз. Це особливо зручно та важливо, якщо панель розташована вище за око і для комфортного перегляду контенту необхідно адаптувати положення екрана.
ПАРАМЕТРИ СУМІСТИ З ТЕЛЕВІЗОРОМ
Найголовнішим показником сумісності кронштейна з телевізором є відповідність відстаней між кріпильними отворами. Практично всі виробники телеапаратури використовують стандарт VESA. Він визначає розміри відстаней по горизонталі та вертикалі. У разі кріплення SATELIT 32-65TILT400, VESA в діапазоні min 200x200, max 400x400.
Знайти інформацію про те, який стандарт VESA в певній моделі телевізора можна з технічного паспорта або вручну виміряти ці відстані. Не менш важливим параметром, який обов'язково має бути враховано в підборі кріплення — максимально допустима вага. Кронштейн SATELIT 32-65TILT400 здатний витримати навантаження на 35 кг. Ця інформація обов'язково продана в супутній документації до кронштейна.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Кронштейн SATELIT 32-65TILT400 спочатку укомплектований усіма необхідними деталями: дюбелями, анкерами та кріпильними гвинтами й інструкцією для простого та надійного встановлення. Виробник подбав про максимальну зручність.
Технічні характеристики
| Тип | похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 65" |
| VESA | 200 x 200 |
| VESA | 400 x 400 |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Черный |




Українська


