Стислий опис
Настільне кріплення для моніторів Officepro MA901G plus RGBКріплення Officepro MA901G plus RGB поєднує в собі потужність, ергономіку та яскравий візуальний акцент. Воно підтримує монітори з діагоналлю від 17 до 32 дюймі... Читати далі...
Стислі характеристики
Настільне кріплення для моніторів Officepro MA901G plus RGB
Кріплення Officepro MA901G plus RGB поєднує в собі потужність, ергономіку та яскравий візуальний акцент. Воно підтримує монітори з діагоналлю від 17 до 32 дюймів і вагою до 9 кг. Ідеально підходить для геймерів і офісних користувачів завдяки широкому діапазону налаштувань і вбудованій RGB підсвітці, керованій сенсорною кнопкою на основі конструкції.
- Виготовлений із міцних матеріалів: сталь, алюміній, пластик — для довговічності та надійності.
- 20 режимів RGB-підсвітки, які можна перемикати за допомогою сенсорної кнопки.
- Підтримує монітори з діагоналлю 17-32 дюйми, включно з вигнутими моделями.
- Максимальне навантаження на один екран від 2 до 9 кг.
- Гнучкі налаштування:
- наклон: от +40° до -40°
- обертання: до 180°
- Вбудована система організації кабелів підтримує лад на робочому столі.
- Підходить для встановлення за допомогою струбцини або наскрізного монтажу (залежно від товщини поверхні).
Технічні характеристики
| Призначення | для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стол |
| Кількість ступенів свободи | 5 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Підтримувана діагональ | 17" |
| Підтримувана діагональ | 18" |
| Підтримувана діагональ | 18.5" |
| Підтримувана діагональ | 19" |
| Підтримувана діагональ | 20" |
| Підтримувана діагональ | 20.6" |
| Підтримувана діагональ | 20.7" |
| Підтримувана діагональ | 21" |
| Підтримувана діагональ | 21.5" |
| Підтримувана діагональ | 21.6" |
| Підтримувана діагональ | 22" |
| Підтримувана діагональ | 23" |
| Підтримувана діагональ | 23.6" |
| Підтримувана діагональ | 23.8" |
| Підтримувана діагональ | 24" |
| Підтримувана діагональ | 25" |
| Підтримувана діагональ | 26" |
| Підтримувана діагональ | 27" |
| Підтримувана діагональ | 27.5" |
| Підтримувана діагональ | 28" |
| Підтримувана діагональ | 28.5" |
| Підтримувана діагональ | 29" |
| Підтримувана діагональ | 30" |
| Підтримувана діагональ | 31.5" |
| Підтримувана діагональ | 32" |
| VESA | 75 x 75 |
| VESA | 100 x 100 |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Кут нахилу | +40°~-40° |
| Кут повороту | +90°~-90° |
| Кут обертання | +180°~-180° |
| Матеріал | пластик + метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Особливості | для кріплення вигнутих екранів |
| Особливості | з RGB-підсвіткою |
| Особливості | з регулюванням глибини |
| Особливості | з регулюванням по висоті |
| Колір | білий |
Интернет-магазин МЭВС - оптимальные параметры по объективной цене.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Способ установки | Настольный |
| Цвет | Белый |




Українська









