Виробник: OfficePro
Код товару: U1085508
Стислий опис
Технічні характеристики Призначення для монітора Тип поворотно-похилий Варіанти встановлення на стол Кількість ступенів свободи 5 Мінімальна підтримувана діагональ 24" Максимальна підтримувана діагональ 57" Підт... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип кронштейна -
Наклонный
Цвет -
Черный
Технічні характеристики
| Призначення | для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стол |
| Кількість ступенів свободи | 5 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 24" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 57" |
| Підтримувана діагональ | 24" |
| Підтримувана діагональ | 25" |
| Підтримувана діагональ | 26" |
| Підтримувана діагональ | 27" |
| Підтримувана діагональ | 27.5" |
| Підтримувана діагональ | 28" |
| Підтримувана діагональ | 28.5" |
| Підтримувана діагональ | 29" |
| Підтримувана діагональ | 30" |
| Підтримувана діагональ | 31" |
| Підтримувана діагональ | 31.5" |
| Підтримувана діагональ | 32" |
| Підтримувана діагональ | 33" |
| Підтримувана діагональ | 34" |
| Підтримувана діагональ | 35" |
| Підтримувана діагональ | 36" |
| Підтримувана діагональ | 37" |
| Підтримувана діагональ | 38" |
| Підтримувана діагональ | 38.5" |
| Підтримувана діагональ | 39" |
| Підтримувана діагональ | 39.5" |
| Підтримувана діагональ | 40" |
| Підтримувана діагональ | 40.5" |
| Підтримувана діагональ | 41" |
| Підтримувана діагональ | 42" |
| Підтримувана діагональ | 42.5" |
| Підтримувана діагональ | 43" |
| Підтримувана діагональ | 44" |
| Підтримувана діагональ | 45" |
| Підтримувана діагональ | 46" |
| Підтримувана діагональ | 47" |
| Підтримувана діагональ | 47.6" |
| Підтримувана діагональ | 48" |
| Підтримувана діагональ | 48.4" |
| Підтримувана діагональ | 49" |
| Підтримувана діагональ | 50" |
| Підтримувана діагональ | 51" |
| Підтримувана діагональ | 52" |
| Підтримувана діагональ | 53" |
| Підтримувана діагональ | 54" |
| Підтримувана діагональ | 54.6" |
| Підтримувана діагональ | 55" |
| Підтримувана діагональ | 56" |
| Підтримувана діагональ | 57" |
| VESA | 75 x 75 |
| VESA | 100 x 100 |
| VESA | 200 x 100 |
| VESA | 200 x 200 |
| VESA | 100 x 200 |
| Максимальне навантаження | 27 кг |
| Кут нахилу | 20°~-60° |
| Кут повороту | +90°~-90° |
| Кут обертання | 360° |
| Матеріал | пластик + метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | інструкція, кріпильні елементи |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Цвет | Черный |




Українська









