Виробник: KSL
Код товару: U0420133
Стислий опис
Технічні характеристики Тип фіксований Мінімальна підтримувана діагональ 40" Варіанти встановлення на стіну Максимальна підтримувана діагональ 80" VESA 200 x 200 VESA 400 x 400 VESA 600 x 400 Максимальне навант... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип кронштейна -
Фиксированный
Цвет -
Черный
Технічні характеристики
| Тип | фіксований |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 40" |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Максимальна підтримувана діагональ | 80" |
| VESA | 200 x 200 |
| VESA | 400 x 400 |
| VESA | 600 x 400 |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип кронштейна | Фиксированный |
| Цвет | Черный |




Українська

