Стислий опис
Поворотний кронштейн WMO-3014T підходить для плазмових, LCD, LED-телевізорів і моніторів із діагоналлю 13-28 дюйма та вагою до 15 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 75×75 мм до 100×100 ммЩо потрібно знати, щоб правиль... Читати далі...
Стислі характеристики
Поворотний кронштейн WMO-3014T підходить для плазмових, LCD, LED-телевізорів і моніторів із діагоналлю 13-28 дюйма та вагою до 15 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 75×75 мм до 100×100 мм
Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора?
- Діагональ екрана
- Вага телевізора
- Стандарт кріплення VESA — відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора.
Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках телевізора, на пакованні або в інструкції.
Переваги кронштейна WMO-3014T:
- Гарантія від виробника 25 років!
- Повний цикл виробництва в Україні
- Виготовлений із листового металу
- Пофарбований порошковою полімерною фарбою
- Міцна конструкція
- Легко фіксується в необхідному положенні
- Зрозуміла інструкція щодо встановлення в комплекті
- У комплекті покращений монтажний набір, що підходить для 99% сучасних телевізорів
- Овальні отвори на стіновому кріпленні дають змогу вирівняти кронштейн навіть після його встановлення
- Укомплектований декоративною пластиковою настінною пластиною
- У комплекті кабель-канал для фіксації дротів
Легкий монтаж у 3 кроки:
• прикріпити задню пластину до стіни
• прикріпити кронштейн до телевізора
• Закріпити телевізор на стіні
Внимание! Кріплення з комплекту підходять до 99% телевізорів, але можуть бути винятки, у цьому разі вам потрібно докупити гвинти самостійно. Уважно читайте інструкції.
Комплектація: Кронштейн, інструкція, гарантійний лист, дюбель 10х50 (3 шт.), гвинт 6х60 (3 шт.), шайба М8 (3 шт.), гвинт 4х12 (4 шт.), гвинт 6х12 (4 шт.), ключ шестигранний (1 шт.), пластиковий затискач для кабелю (2 шт.), декоративна пластикова пластикова настінна пластина (1 шт.).
Технічні характеристики
| Тип | поворотно-похилий |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Максимальна підтримувана діагональ | 28" |
| VESA | 75 x 75 |
| VESA | 100 x 100 |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Кут нахилу/повороту | -5/+15° |
| Відстань від стіни | 65 - 405 мм |
| Вага | 1.1 кг |
| Комплектація | винт 4х12 (4шт) |
| Комплектація | гвинт 6х60 (3 шт.) |
| Комплектація | гарантійний лист |
| Комплектація | дюбель 10х50 (3 шт.) |
| Комплектація | ключ шестигранний |
| Комплектація | кронштейн у зборі |
| Комплектація | шайба м8 (3 шт.) |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Черный |




Українська









