Стислий опис
Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED-телевізорів і моніторів із діагоналлю 19-43 дюйма та вагою до 25 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 100 × 100 мм до 200 × 200 ммЩо потрібно знати, щоб правильно підібрати кр... Читати далі...
Стислі характеристики
Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED-телевізорів і моніторів із діагоналлю 19-43 дюйма та вагою до 25 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 100 × 100 мм до 200 × 200 мм
Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора?
- Діагональ екрана
- Вага телевізора
- Стандарт кріплення VESA — відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора.
Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках телевізора, на пакованні або в інструкції.
Переваги кронштейна WMB-4022T:
- Гарантія від виробника 25 років!
- Повний цикл виробництва в Україні
- Виготовлений із листового металу
- Пофарбований порошковою полімерною фарбою
- Міцна конструкція
- Легко фіксується в необхідному положенні
- Зрозуміла інструкція щодо встановлення в комплекті
- У комплекті покращений монтажний набір, що підходить для 99% сучасних телевізорів
- Овальні отвори на стіновому кріпленні дають змогу вирівняти кронштейн навіть після його встановлення
Легкий монтаж у 3 кроки:
• прикріпити задню пластину до стіни
• прикріпити кронштейн до телевізора
• Закріпити телевізор на стіні
Внимание! Кріплення з комплекту підходять до 99% телевізорів, але можуть бути винятки, у цьому разі вам потрібно докупити гвинти самостійно. Уважно читайте інструкції.
Комплектація: Кронштейн, інструкція, гарантійний лист, дюбель 10х50 (3 шт.), гвинт 6х60 (3 шт.), шайба М8 (3 шт.), заглушка пластикова (3 шт.), гвинт 4х12 (4 шт.), шайба збільшена М4 (4 шт.), гвинт 6х30 (4 шт.), гвинт 8х45 (4 шт.), пластиковий адапт (8тер шт.) ключ шестигранний (1 шт.).
Технічні характеристики
| Тип | поворотно-похилий |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 19" |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Максимальна підтримувана діагональ | 43" |
| VESA | 100 х 200 |
| VESA | 100 x 100 |
| VESA | 200 x 100 |
| VESA | 200 x 200 |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Кут нахилу/повороту | -5/+15° |
| Відстань від стіни | 67 мм |
| Вага | 1кг |
| Комплектація | винт 4х12 (4шт) |
| Комплектація | гвинт 6х30 (4 шт.) |
| Комплектація | гвинт 6х60 (3 шт.) |
| Комплектація | гвинт 8х45 (4 шт.) |
| Комплектація | гарантійний лист |
| Комплектація | дюбель 10х50 (3 шт.) |
| Комплектація | інструкція |
| Комплектація | ключ шестигранний |
| Комплектація | кронштейн у зборі |
| Комплектація | пластиковий адаптер (8 шт.) |
| Комплектація | шайба м4 збільшена (4 шт.) |
| Комплектація | шайба м8 (3 шт.) |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорськ, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип кронштейна | Наклонный |




Українська








