Стислий опис
Кронштейн ITech PLB-2B — настінний кронштейн, який підійде для телевізорів до 63" з максимальним навантаженням до 40 кг. Зручність конструкції дасть змогу насолоджуватися переглядом улюблених фільмів, водночас зруч... Читати далі...
Стислі характеристики
Кронштейн ITech PLB-2B — настінний кронштейн, який підійде для телевізорів до 63" з максимальним навантаженням до 40 кг. Зручність конструкції дасть змогу насолоджуватися переглядом улюблених фільмів, водночас зручно регулюючи кут нахилу телевізора.
Приголомшливий дизайн і зручність конструкції дасть змогу насолоджуватися переглядом улюблених фільмів, водночас зручно регулюючи кут нахилу телевізора. Кронштейн практично непомітний, легко монтується на стіну.
Завдяки стабільно високій якості виробів, що випускаються під торговою маркою ITech, їх естетичному та приємному дизайну, абсолютної надійності та максимально зручної та простої експлуатації й інсталяції, ця продукція має величезний попит серед споживачів у всьому світі. На сьогодні ITech є одним із лідерів свого сегмента ринку, але не зупиняється на досягнутому та продовжує планомірний і успішний розвиток.
Технічні характеристики
| Виробник | ITech |
| Модель | PLB-2B |
| Артикул | PLB-2B |
| Тип | похилий |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 42" |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Максимальна підтримувана діагональ | 63" |
| VESA | 100 x 100, 100 х 300, 150 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 200, 200 x 400, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 500 x 350, 500 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400, 700 |
| Максимальне навантаження | 75 кг |
| Кут нахилу/повороту | 15/0 |
| Матеріал | метал |
| Комплектація | рівень |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 36 |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Черный |




Українська


