Виробник: HiSmart
Код товару: U1081889
Стислий опис
Технічні характеристики Призначення для телевізора Тип поворотно-похилий Варіанти встановлення на стіну Мінімальна підтримувана діагональ 37" Максимальна підтримувана діагональ 86" Підтримувана діагональ 37" Під... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип кронштейна -
Наклонный
Цвет -
Черный
Технічні характеристики
| Призначення | для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 37" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 86" |
| Підтримувана діагональ | 37" |
| Підтримувана діагональ | 38" |
| Підтримувана діагональ | 38.5" |
| Підтримувана діагональ | 39" |
| Підтримувана діагональ | 39.5" |
| Підтримувана діагональ | 40" |
| Підтримувана діагональ | 40.5" |
| Підтримувана діагональ | 41" |
| Підтримувана діагональ | 42" |
| Підтримувана діагональ | 42.5" |
| Підтримувана діагональ | 43" |
| Підтримувана діагональ | 44" |
| Підтримувана діагональ | 45" |
| Підтримувана діагональ | 46" |
| Підтримувана діагональ | 47" |
| Підтримувана діагональ | 47.6" |
| Підтримувана діагональ | 48.4" |
| Підтримувана діагональ | 49" |
| Підтримувана діагональ | 50" |
| Підтримувана діагональ | 51" |
| Підтримувана діагональ | 52" |
| Підтримувана діагональ | 53" |
| Підтримувана діагональ | 54" |
| Підтримувана діагональ | 54.6" |
| Підтримувана діагональ | 55" |
| Підтримувана діагональ | 56" |
| Підтримувана діагональ | 57" |
| Підтримувана діагональ | 58" |
| Підтримувана діагональ | 59" |
| Підтримувана діагональ | 60" |
| Підтримувана діагональ | 61" |
| Підтримувана діагональ | 62" |
| Підтримувана діагональ | 63" |
| Підтримувана діагональ | 64" |
| Підтримувана діагональ | 64.5" |
| Підтримувана діагональ | 65" |
| Підтримувана діагональ | 70" |
| Підтримувана діагональ | 74.5" |
| Підтримувана діагональ | 75" |
| Підтримувана діагональ | 76 |
| Підтримувана діагональ | 76" |
| Підтримувана діагональ | 77" |
| Підтримувана діагональ | 78" |
| Підтримувана діагональ | 79" |
| Підтримувана діагональ | 80" |
| Підтримувана діагональ | 81.5" |
| Підтримувана діагональ | 82" |
| Підтримувана діагональ | 84" |
| Підтримувана діагональ | 85" |
| Підтримувана діагональ | 86" |
| VESA | 200 x 200 |
| VESA | 300 x 200 |
| VESA | 300 x 300 |
| VESA | 400 x 200 |
| VESA | 400 x 300 |
| VESA | 400 x 400 |
| VESA | 600 x 400 |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Кут нахилу | 5° ~ -10° |
| Кут повороту | +60°~-60° |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | кронштейн, інструкція, монтажний комплект |
| Розміри | 706 х 480 х 430 мм |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Цвет | Черный |




Українська



