Стислий опис
Фіксований настінний кріплення сумісний із будь-якими вигнутими та плоскими телевізорами діагоналлю 60-100 дюймів і вагою до 100 кг/220 фунтів. Надтонкий корпус розташовується всього 32 мм від стіни, що доповнює витонче... Читати далі...
Стислі характеристики
Фіксований настінний кріплення сумісний із будь-якими вигнутими та плоскими телевізорами діагоналлю 60-100 дюймів і вагою до 100 кг/220 фунтів. Надтонкий корпус розташовується всього 32 мм від стіни, що доповнює витончений зовнішній вигляд ультратонких телевізорів. Підходить для VESA отворів розміром до 900x600.
Особливості:
Міцна сталева конструкція забезпечує надійну та довговічну роботу.
Високоякісне порошкове покриття: стильна поверхня, що захищає від подряпин.
Кронштейн бічного зміщення дає змогу регулювати ширину відповідно до розмірів телевізорів.
Автоматичні пружинні замки зі швидкознімними шнурами: дають змогу швидко та легко знімати телевізор.
Відкрита архітектура: забезпечує підвищену вентиляцію й легший доступ до дротів.
Технічні характеристики
| Призначення | для телевізора |
| Тип | фіксований |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 60" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 100" |
| Підтримувана діагональ | 60" |
| Підтримувана діагональ | 61" |
| Підтримувана діагональ | 62" |
| Підтримувана діагональ | 63" |
| Підтримувана діагональ | 64" |
| Підтримувана діагональ | 64.5" |
| Підтримувана діагональ | 65" |
| Підтримувана діагональ | 70" |
| Підтримувана діагональ | 74.5" |
| Підтримувана діагональ | 75" |
| Підтримувана діагональ | 76 |
| Підтримувана діагональ | 76" |
| Підтримувана діагональ | 77" |
| Підтримувана діагональ | 78" |
| Підтримувана діагональ | 79" |
| Підтримувана діагональ | 80" |
| Підтримувана діагональ | 81.5" |
| Підтримувана діагональ | 82" |
| Підтримувана діагональ | 84" |
| Підтримувана діагональ | 85" |
| Підтримувана діагональ | 86" |
| Підтримувана діагональ | 88" |
| Підтримувана діагональ | 89" |
| Підтримувана діагональ | 90" |
| Підтримувана діагональ | 98" |
| Підтримувана діагональ | 100" |
| VESA | 200 x 200 |
| VESA | 300 x 300 |
| VESA | 400 x 200 |
| VESA | 400 x 400 |
| VESA | 600 x 400 |
| VESA | 800 x 400 |
| VESA | 800 x 600 |
| VESA | 900 x 600 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Відстань від стіни | 32 мм |
| Матеріал | сталь |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Розміри | 1009x630x32 мм |
| Вага | 4.8 кг |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип кронштейна | Фиксированный |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Черный |




Українська


