Виробник: Gembird
Код товару: U1048812
Стислий опис
Настінний full-motion кронштейн для телевізора з одним кріпленнямПідтримує більшість 23-42 дюймових LCD-телевізорів.VESA сумісний, макс. 200 х 200 ммВідстань до стіни 56-300 мм.Дає змогу обертати на 180 градусів і нахил... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип кронштейна -
Наклонный
Способ установки -
Настенный
Цвет -
Черный
- Настінний full-motion кронштейн для телевізора з одним кріпленням
- Підтримує більшість 23-42 дюймових LCD-телевізорів.
- VESA сумісний, макс. 200 х 200 мм
- Відстань до стіни 56-300 мм.
- Дає змогу обертати на 180 градусів і нахиляти на 13 градусів.
- Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання
- Містить усі необхідні монтажні матеріали
Технічні характеристики
| Призначення | для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Підтримувана діагональ | 23" |
| Підтримувана діагональ | 23.6" |
| Підтримувана діагональ | 23.8" |
| Підтримувана діагональ | 24" |
| Підтримувана діагональ | 25" |
| Підтримувана діагональ | 26" |
| Підтримувана діагональ | 27" |
| Підтримувана діагональ | 27.5" |
| Підтримувана діагональ | 28" |
| Підтримувана діагональ | 28.5" |
| Підтримувана діагональ | 29" |
| Підтримувана діагональ | 30" |
| Підтримувана діагональ | 31.5" |
| Підтримувана діагональ | 32" |
| Підтримувана діагональ | 34" |
| Підтримувана діагональ | 35" |
| Підтримувана діагональ | 37" |
| Підтримувана діагональ | 38" |
| Підтримувана діагональ | 38.5" |
| Підтримувана діагональ | 39" |
| Підтримувана діагональ | 39.5" |
| Підтримувана діагональ | 40" |
| Підтримувана діагональ | 40.5" |
| Підтримувана діагональ | 42" |
| VESA | 100 x 100 |
| VESA | 200 x 100 |
| VESA | 200 x 200 |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Кут нахилу | +3°~-10° |
| Кут повороту | +90°~-90° |
| Відстань від стіни | 56-300 мм |
| Матеріал | сталь |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Розміри | 300 х 230 х 255 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Черный |




Українська







