Стислий опис
Кронштейн BRATECK LPA51-221 BRATECK — пропонує широкий асортимент настінних кронштейнів для моніторів, кронштейни для РК телевізорів, кронштейни для плазми. Також представлені моделі стельових кронштейнів, кронштейни ... Читати далі...
Стислі характеристики
Кронштейн BRATECK LPA51-221
BRATECK — пропонує широкий асортимент настінних кронштейнів для моніторів, кронштейни для РК телевізорів, кронштейни для плазми. Також представлені моделі стельових кронштейнів, кронштейни для проєкторів і кронштейни для акустики.
BRATECK — це широкий і потужний асортимент виробів для техніки HI-FI, зокрема стійки, кріплення (кронштейни) для телевізорів LCD і панелей плазмових, підставки під колонки, кронштейни для проєкторів і багато іншого. Бренд належить корпорації Lumi legend corporation, яка була створена 1995 року в Китаї.
Кронштейн BRATECK LPA51-221
призначений для встановлення будь-якого 23 "-42" телевізора до 20 кг. Проста конструкція дає змогу легко встановити. Повний рух забезпечує максимальну гнучкість — розширити, нахилити та повернути телевізор до 195 мм від стіни в кожному напрямку для зручного перегляду з будь-якого місця в кімнаті.
Технічні характеристики
| Тип | поворотно-похилий |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| VESA | 75 x 75 |
| VESA | 100 х 75 |
| VESA | 100 x 100 |
| VESA | 150 x 100 |
| VESA | 200 x 100 |
| VESA | 200 x 200 |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Кут нахилу/повороту | 20/180 |
| Відстань від стіни | 82 - 195 мм |
| Матеріал | метал |
| Особливості | гак для кабелю |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип кронштейна | Наклонный |




Українська


