Виробник: Brateck
Код товару: U0392223
Стислий опис
Кронштейн Brateck LDT25-C012 ідеально підходить для моніторів діагоналлю 17" — 27" і вагою до 6.5 кг.Матеріал: алюміній, пластик, стальНавантаження: 2~6.5 кгВідповідає стандартам VESA: 75x75, 100x100Кут нахилу: +90°~-45... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип кронштейна -
Наклонный
Цвет -
Черный
Кронштейн Brateck LDT25-C012 ідеально підходить для моніторів діагоналлю 17" — 27" і вагою до 6.5 кг.
- Матеріал: алюміній, пластик, сталь
- Навантаження: 2~6.5 кг
- Відповідає стандартам VESA: 75x75, 100x100
- Кут нахилу: +90°~-45°
- Поворот: +90°~-90°"
Технічні характеристики
| Призначення | для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стол |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 27" |
| Підтримувана діагональ | 17" |
| Підтримувана діагональ | 18.5" |
| Підтримувана діагональ | 19" |
| Підтримувана діагональ | 20" |
| Підтримувана діагональ | 20.7" |
| Підтримувана діагональ | 21" |
| Підтримувана діагональ | 21.5" |
| Підтримувана діагональ | 21.6" |
| Підтримувана діагональ | 22" |
| Підтримувана діагональ | 23" |
| Підтримувана діагональ | 23.6" |
| Підтримувана діагональ | 23.8" |
| Підтримувана діагональ | 24" |
| Підтримувана діагональ | 25" |
| Підтримувана діагональ | 26" |
| Підтримувана діагональ | 27" |
| VESA | 75 x 75 |
| VESA | 100 x 100 |
| Максимальне навантаження | 6.5 кг |
| Кут нахилу | +90°~-45° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Комплектація | кронштейн |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Цвет | Черный |




Українська





