Виробник: Brateck
Код товару: U1074428
Стислий опис
Технічні характеристики Призначення для телевізора Тип похилий Варіанти встановлення на стіну Кількість ступенів свободи 1 Мінімальна підтримувана діагональ 43" Максимальна підтримувана діагональ 100" Підтримува... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип кронштейна -
Наклонный
Цвет -
Черный
Технічні характеристики
| Призначення | для телевізора |
| Тип | похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 43" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 100" |
| Підтримувана діагональ | 43" |
| Підтримувана діагональ | 44" |
| Підтримувана діагональ | 45" |
| Підтримувана діагональ | 46" |
| Підтримувана діагональ | 47" |
| Підтримувана діагональ | 47.6" |
| Підтримувана діагональ | 48" |
| Підтримувана діагональ | 48.4" |
| Підтримувана діагональ | 49" |
| Підтримувана діагональ | 50" |
| Підтримувана діагональ | 51" |
| Підтримувана діагональ | 52" |
| Підтримувана діагональ | 53" |
| Підтримувана діагональ | 54" |
| Підтримувана діагональ | 54.6" |
| Підтримувана діагональ | 55" |
| Підтримувана діагональ | 56" |
| Підтримувана діагональ | 58" |
| Підтримувана діагональ | 59" |
| Підтримувана діагональ | 60" |
| Підтримувана діагональ | 61" |
| Підтримувана діагональ | 62" |
| Підтримувана діагональ | 63" |
| Підтримувана діагональ | 64" |
| Підтримувана діагональ | 64.5" |
| Підтримувана діагональ | 65" |
| Підтримувана діагональ | 70" |
| Підтримувана діагональ | 74.5" |
| Підтримувана діагональ | 75" |
| Підтримувана діагональ | 76 |
| Підтримувана діагональ | 76" |
| Підтримувана діагональ | 77" |
| Підтримувана діагональ | 78" |
| Підтримувана діагональ | 79" |
| Підтримувана діагональ | 80" |
| Підтримувана діагональ | 81.5" |
| Підтримувана діагональ | 82" |
| Підтримувана діагональ | 84" |
| Підтримувана діагональ | 85" |
| Підтримувана діагональ | 86" |
| Підтримувана діагональ | 88" |
| Підтримувана діагональ | 89" |
| Підтримувана діагональ | 90" |
| Підтримувана діагональ | 98" |
| Підтримувана діагональ | 100" |
| VESA | 75 x 75 |
| VESA | 100 x 100 |
| VESA | 200 x 100 |
| VESA | 200 x 200 |
| VESA | 200 x 300 |
| VESA | 300 x 200 |
| VESA | 200 x 400 |
| VESA | 300 x 300 |
| VESA | 400 x 200 |
| VESA | 400 x 300 |
| VESA | 400 x 400 |
| VESA | 400 x 600 |
| VESA | 500 x 400 |
| VESA | 600 x 200 |
| VESA | 600 x 300 |
| VESA | 600 x 400 |
| VESA | 600 x 600 |
| VESA | 700 x 400 |
| VESA | 800 x 400 |
| VESA | 800 x 500 |
| VESA | 800 x 600 |
| VESA | 900 x 600 |
| VESA | 100 x 200 |
| VESA | 300 x 400 |
| VESA | 500 x 300 |
| VESA | 500 x 500 |
| VESA | 850 x 400 |
| Максимальне навантаження | 75 кг |
| Кут нахилу | 5° ~ -10° |
| Матеріал | сталь |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Особливості | з бульбашковим рівнем |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Цвет | Черный |




Українська









