Виробник: Brateck
Код товару: U1074426
Стислий опис
Технічні характеристики Призначення для телевізора Тип похилий Варіанти встановлення на стіну Кількість ступенів свободи 1 Мінімальна підтримувана діагональ 32" Максимальна підтримувана діагональ 55" Підтримуван... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип кронштейна -
Наклонный
Цвет -
Черный
Технічні характеристики
| Призначення | для телевізора |
| Тип | похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Підтримувана діагональ | 32" |
| Підтримувана діагональ | 34" |
| Підтримувана діагональ | 35" |
| Підтримувана діагональ | 37" |
| Підтримувана діагональ | 38" |
| Підтримувана діагональ | 38.5" |
| Підтримувана діагональ | 39" |
| Підтримувана діагональ | 39.5" |
| Підтримувана діагональ | 40" |
| Підтримувана діагональ | 40.5" |
| Підтримувана діагональ | 42" |
| Підтримувана діагональ | 42.5" |
| Підтримувана діагональ | 43" |
| Підтримувана діагональ | 44" |
| Підтримувана діагональ | 45" |
| Підтримувана діагональ | 46" |
| Підтримувана діагональ | 47" |
| Підтримувана діагональ | 47.6" |
| Підтримувана діагональ | 48" |
| Підтримувана діагональ | 48.4" |
| Підтримувана діагональ | 49" |
| Підтримувана діагональ | 50" |
| Підтримувана діагональ | 51" |
| Підтримувана діагональ | 52" |
| Підтримувана діагональ | 53" |
| Підтримувана діагональ | 54" |
| Підтримувана діагональ | 54.6" |
| Підтримувана діагональ | 55" |
| VESA | 75 x 75 |
| VESA | 100 x 100 |
| VESA | 200 x 100 |
| VESA | 200 x 200 |
| VESA | 200 x 300 |
| VESA | 300 x 200 |
| VESA | 200 x 400 |
| VESA | 300 x 300 |
| VESA | 400 x 200 |
| VESA | 400 x 300 |
| VESA | 400 x 400 |
| VESA | 100 x 200 |
| VESA | 300 x 400 |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Кут нахилу | +5°~-15° |
| Відстань від стіни | 27 мм |
| Матеріал | сталь |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Особливості | з бульбашковим рівнем |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Цвет | Черный |




Українська




