Стислий опис
Настільне кріплення для монітора AndaSeat Stealth II відкриє для вас приголомшливий світ прямо перед вашими очима.Завдяки гнучкому та всебічному регулюванню ви зможете легко налаштувати монітор до зручного для вас полож... Читати далі...
Стислі характеристики
Настільне кріплення для монітора AndaSeat Stealth II відкриє для вас приголомшливий світ прямо перед вашими очима.
Завдяки гнучкому та всебічному регулюванню ви зможете легко налаштувати монітор до зручного для вас положення, у такий спосіб забезпечити собі максимально комфортний візуальний досвід і знизити втому шиї та очей. Вбудований газовий поршень Stealth II, що відповідає за регулюванням за висотою, розрахований на 25 000 циклів згинання-розгинання. Правильна організація кабелів важлива для підтримання чистоти й порядку на робочому місці. Stealth II допоможе зберігати ваші кабелі акуратно укладеними та закріпленими завдяки вбудованому сховищу.
Силіконові захисні накладки на основі кріплення ефективно захищають ваш стіл від можливих пошкоджень або подряпин і гарантують надійнішу фіксацію кріплення до столу.
За допомогою регулювання жорсткості нахилу можна налаштувати максимально плавний рух за різної ваги монітора.
Технічні характеристики
| Призначення | для монітора |
| Призначення | для телевізора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стол |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Підтримувана діагональ | 17" |
| Підтримувана діагональ | 18.5" |
| Підтримувана діагональ | 19" |
| Підтримувана діагональ | 20" |
| Підтримувана діагональ | 20.7" |
| Підтримувана діагональ | 21" |
| Підтримувана діагональ | 21.5" |
| Підтримувана діагональ | 21.6" |
| Підтримувана діагональ | 22" |
| Підтримувана діагональ | 23" |
| Підтримувана діагональ | 23.6" |
| Підтримувана діагональ | 23.8" |
| Підтримувана діагональ | 24" |
| Підтримувана діагональ | 25" |
| Підтримувана діагональ | 26" |
| Підтримувана діагональ | 27" |
| Підтримувана діагональ | 28" |
| Підтримувана діагональ | 28.5" |
| Підтримувана діагональ | 29" |
| Підтримувана діагональ | 30" |
| Підтримувана діагональ | 31.5" |
| Підтримувана діагональ | 32" |
| VESA | 75 x 75 |
| VESA | 100 x 100 |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Матеріал | метал |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Вага | 1.3кг |
| Колір | оранжевий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Способ установки | Настольный |
| Цвет | Оранжевый |




Українська









