Виробник: ANDA Seat
Код товару: U1104337
Стислий опис
Технічні характеристики Тип поворотний Тип поворотно-похилий Тип похилий Варіанти встановлення на стол Мінімальна підтримувана діагональ 17" Максимальна підтримувана діагональ 42" Підтримувана діагональ 17" Під... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип кронштейна -
Наклонный
Технічні характеристики
| Тип | поворотний |
| Тип | поворотно-похилий |
| Тип | похилий |
| Варіанти встановлення | на стол |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42" |
| Підтримувана діагональ | 17" |
| Підтримувана діагональ | 18" |
| Підтримувана діагональ | 18.5" |
| Підтримувана діагональ | 19" |
| Підтримувана діагональ | 20" |
| Підтримувана діагональ | 20.7" |
| Підтримувана діагональ | 21" |
| Підтримувана діагональ | 21.5" |
| Підтримувана діагональ | 21.6" |
| Підтримувана діагональ | 22" |
| Підтримувана діагональ | 23" |
| Підтримувана діагональ | 23.6" |
| Підтримувана діагональ | 23.8" |
| Підтримувана діагональ | 24" |
| Підтримувана діагональ | 25" |
| Підтримувана діагональ | 26" |
| Підтримувана діагональ | 27" |
| Підтримувана діагональ | 27.5" |
| Підтримувана діагональ | 28" |
| Підтримувана діагональ | 28.5" |
| Підтримувана діагональ | 29" |
| Підтримувана діагональ | 30" |
| Підтримувана діагональ | 31" |
| Підтримувана діагональ | 31.5" |
| Підтримувана діагональ | 32" |
| Підтримувана діагональ | 33" |
| Підтримувана діагональ | 34" |
| Підтримувана діагональ | 35" |
| Підтримувана діагональ | 36" |
| Підтримувана діагональ | 37" |
| Підтримувана діагональ | 38" |
| Підтримувана діагональ | 39" |
| Підтримувана діагональ | 40" |
| Підтримувана діагональ | 40.5" |
| Підтримувана діагональ | 41" |
| Підтримувана діагональ | 42" |
| VESA | 75 x 75 |
| VESA | 100 x 100 |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Кут обертання | 360° |
| Кількість встановлюваних екранів | 2 |
| Особливості | для кріплення вигнутих екранів |
| Колір | сріблястий |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип кронштейна | Наклонный |




Українська









