Виробник: 2E
Код товару: U0789798
Стислий опис
Технічні характеристики Призначення для монітора Тип поворотно-похилий Варіанти встановлення на стол Мінімальна підтримувана діагональ 17" Максимальна підтримувана діагональ 32" Підтримувана діагональ 17" Підтри... Читати далі...
Стислі характеристики
Тип кронштейна -
Наклонный
Технічні характеристики
| Призначення | для монітора |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стол |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| Підтримувана діагональ | 17" |
| Підтримувана діагональ | 18" |
| Підтримувана діагональ | 18.5" |
| Підтримувана діагональ | 19" |
| Підтримувана діагональ | 20" |
| Підтримувана діагональ | 20.7" |
| Підтримувана діагональ | 21" |
| Підтримувана діагональ | 21.5" |
| Підтримувана діагональ | 21.6" |
| Підтримувана діагональ | 22" |
| Підтримувана діагональ | 23" |
| Підтримувана діагональ | 23.6" |
| Підтримувана діагональ | 23.8" |
| Підтримувана діагональ | 24" |
| Підтримувана діагональ | 25" |
| Підтримувана діагональ | 26" |
| Підтримувана діагональ | 27" |
| Підтримувана діагональ | 27.5" |
| Підтримувана діагональ | 28" |
| Підтримувана діагональ | 28.5" |
| Підтримувана діагональ | 29" |
| Підтримувана діагональ | 30" |
| Підтримувана діагональ | 31.5" |
| Підтримувана діагональ | 32" |
| VESA | 75 x 75 |
| VESA | 100 x 100 |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Матеріал | сталь |
| Матеріал | пластик |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Особливості | система прокладки кабелей |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Тип кронштейна | Наклонный |




Українська
