Виробник: Zalman
Код товару: U1107544
Стислий опис
Панорамний корпус Zalman P40 DS BLACK з 9,1 дюймовим дисплеєм для сучасної домашньої або ігрової станції, сумісний з актуальними компонентами й адаптований для BTF материнських плат. Передня й бічна панелі із за... Читати далі...
Панорамний корпус Zalman P40 DS BLACK з 9,1 дюймовим дисплеєм для сучасної домашньої або ігрової станції, сумісний з актуальними компонентами й адаптований для BTF материнських плат. Передня й бічна панелі із загартованого скла. Забезпечений активний обдування компонентів завдяки перфорації металевої поверхні панелей корпусу. Продуманий захист від пилу. У комплекті 4 х 120 мм ARGB вбудованих вентиляторів, концентратор і тримач для відеоадаптера. Вентилятори на бічній панелі — реверсні: забезпечують приплив повітря ззовні. Вентилятор на задній панелі працює на видування. Додаткова опція — дисплей із роздільною здатністю 1920х462 на бічній панелі, який демонструє у реальному часі інформацію про процесор, відеоадаптері, пам'яті та вентилятори корпусу. Корпус укомплектований усіма необхідними деталями для збирання та подальшої експлуатації, є стандартні сучасні актуальні інтерфейси, роз'єми, а також програмне забезпечення, яке можливе завантажити з офіційного сайту виробника.
Технічні характеристики
| Клас корпусу | Геймерські |
| Типорозмір | Miditower |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | ATX |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Наявність блока живлення | без блока живлення |
| Розташування блока живлення | нижнє |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25” | немає |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | немає |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25” | немає |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Місця для додаткових вентиляторів | Bottom 3x12 см |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 3x12 or 2х14 см |
| Охолоджувальні елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | є |
| Підтримка рідинного охолодження | Side 360/280/240/120 mm |
| Підтримка рідинного охолодження | Top 360/280/240/140/120 mm |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 3.1 type C |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.0 |
| Зовнішні роз'єми | Audio |
| Особливості | отвори для укладання кабелів |
| Особливості | прозора бічна панель |
| Встановлення довгих відеокарт | 420 мм |
| Максимальна висота процесора | 165 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 180 мм |
| Матеріал корпусу | стекло |
| Матеріал корпусу | метал |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Також шукають | прозорі |
| Габарити, мм | 492 x 235 x 452 мм |
| Вага, кг | 8.7 |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | немає |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *




Українська









