Стислий опис
Лаконічністьправильність форм, стриманість – ключові особливості колекції. Моделі серії стануть ідеальним доповненням до будь-яких інтер'єрних рішень, доповнять класичні та сучасні стилістичні напрямки. «Родзинка» модел... Читати далі...
Стислі характеристики
Лаконічність
правильність форм, стриманість – ключові особливості колекції. Моделі серії стануть ідеальним доповненням до будь-яких інтер'єрних рішень, доповнять класичні та сучасні стилістичні напрямки. «Родзинка» моделі – світлодіодна індикація, яка просвічується через пластикову передню панель під час роботи спліт-системи.
Компресор
Спліт-системи серії оснащений інверторним компресором GREE LANDA, що працює на безпечному та високоефективному фреоні R32. Пристрій працює в діапазоні температур від -15 до +48 ° С. Компресор стійкий до температурних коливань та демонструє відмінні показники у різних кліматичних умовах.
Функції
Кондиціонери серії AQUILON SAC-MBWS/I мають кілька режимів роботи: обігрів, охолодження та рециркуляція. Додаткові функції: фільтрація повітря, дегідрація, перезапуск, енергозбереження, функція очищення внутрішнього блоку від конденсату. Такий опціональний набір дозволяє підтримувати комфортний мікроклімат у приміщеннях площею від 25 до 70 кв. м.
Пульт дистанційного
керування Управління системою здійснюється за допомогою дистанційного пульта з дисплеєм для контролю параметрів.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 24 |
| Площа приміщення | 65 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | таймер |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 7.1 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 7.2 кВт |
| Холодопродуктивність | 24000 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 24000 БТЕ/год |
| Споживана потужність у разі охолодження | 2.2 кВт/год |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.89 кВт |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 40 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 52 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 32 х 108 х 23 см |
| Габарити зовнішнього блока | 65.5 х 82 х 30.5 см |
| Вага внутрішнього блока | 14 кг |
| Вага зовнішнього блока | 48 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для великих приміщень |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 65 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська

