Стислий опис
Новий Sensei 2025 г — настінний кондиціонер on/off серія VICTORY. Енергоефективність класу А. Недорогий кондиціонер для квартири та дому. Кондиціонери Sensei серії VICTORY об'єднують у собі інноваційні рішення, спрямова... Читати далі...
Стислі характеристики
Новий Sensei 2025 г — настінний кондиціонер on/off серія VICTORY. Енергоефективність класу А. Недорогий кондиціонер для квартири та дому. Кондиціонери Sensei серії VICTORY об'єднують у собі інноваційні рішення, спрямовані на підтримку мікроклімату, очищення повітря, турботу про комфорт і здоров'я споживача.
Переваги кондиціонерів Sensei:- Індикація
- Новий дизайн
- Функції: обігрівання, охолодження та вентиляція
- Низький рівень шуму
- Індикатор температури
- Встановлення таймера
- Ергономічний пульт ДК
- Режим Turbo/Sleep
- Автоперезапуск
- Фреон R410a
- Рестарт
- LED дисплей
- Таймер
- Компресор GMCC
- Режим Turbo
- Функція Auto Defrost
- Обігрівання — 7 °C.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 9 |
| Площа приміщення | 30 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | рециркуляція повітря |
| Функціональні особливості | авторозморожування |
| Функціональні особливості | таймер |
| Адаптація до мінусової температури | -7 C |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 2.63 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 2.69 кВт |
| Холодопродуктивність | 9000 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 9000 БТЕ/г |
| Споживана потужність у разі охолодження | 0.817 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 0.743 кВт |
| Енергоефективність EER | 3.22 |
| Енергоефективність COP | 3.62 |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип фреону | R410A |
| Дисплей | да |
| Додатково | Автоматичний перезапуск |
| Додатково | авторестарт |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 34 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 50 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 27 х 70 х 19.8 см |
| Габарити зовнішнього блока | 42.1 х 66 х 25 см |
| Вага внутрішнього блока | 6.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 20 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | економні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 30 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська

