Стислий опис
Спліт-системи серії AQUILON SAC-MBWS/I створені для тих, хто цінує сучасний мінімалістичний дизайн. Моделі поєднують у собі лаконічність і функціональність. У серії — кондиціонери з різними показниками потужності, серед... Читати далі...
Стислі характеристики
Спліт-системи серії AQUILON SAC-MBWS/I створені для тих, хто цінує сучасний мінімалістичний дизайн. Моделі поєднують у собі лаконічність і функціональність. У серії — кондиціонери з різними показниками потужності, серед яких знайдеться варіант для приміщень будь-якої площі. Спліт-системи AQUILON SAC-MBWS/I полегшують процес керування кліматом і не перевантажують інтер'єр.
ДизайнЛаконічність, правильність форм, стриманість — ключові особливості колекції. Моделі серії стануть ідеальним доповненням до будь-яких інтер'єрних рішень, доповнять класичні та сучасні стилістичні напрями. «Родзинка» моделі — світлодіодна індикація, яка просвічується через пластикову передню панель під час роботи спліт-системи.
КомпресорСпліт-системи серії обладнані неінверторним компресором GREE LANDA, що працює на безпечному та високоефективному фреоні R32. Пристрій працює в діапазоні температур від -15 до +48 °C. Компресор стійкий до температурних коливань і демонструє чудові показники в різних кліматичних умовах.
ФункціїКондиціонери серії AQUILON SAC-MBWS/I мають кілька режимів роботи: обігрівання, охолодження й рециркуляція. Додаткові функції: фільтрація повітря, дегідрація, перезапуск, режим енергоощадження, функція очищення внутрішнього блока від конденсату. Такий опціональний набір дає змогу підтримувати комфортний мікроклімат у приміщеннях площею від 25 до 70 кв. м.
Пульт
Керування системою здійснюється за допомогою дистанційного пульта з дисплеєм для контролю параметрів.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 9 |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | рециркуляція повітря |
| Режими роботи | турборежим |
| Режими роботи | надтихий (до 25 дБ) |
| Функціональні особливості | авторозморожування |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 2.6 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 2.82 кВт |
| Холодопродуктивність | 9000 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 9000 БТЕ/г |
| Споживана потужність у разі охолодження | 0.79 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 0.68 кВт |
| Енергоефективність EER | 6.15 (SEER) |
| Енергоефективність COP | 4.11 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | Wi-Fi-модуль |
| Додатково | теплообмінник із покриттям від корозії й утворення цвілі |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 22 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 50 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 29 х 70 х 19 см |
| Габарити зовнішнього блока | 52 х 72 х 25.5 см |
| Вага внутрішнього блока | 8 кг |
| Вага зовнішнього блока | 29 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | економні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 25 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська



