Стислий опис
Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK50ZSP-W/SRC50ZSP-W інверторНова серія недорогих спліт-систем SRK-ZSP-W представлена широким модельним рядом кондиціонерів продуктивністю від 2 до 8 кВт. Це інверторні кондиціонери, отже,... Читати далі...
Стислі характеристики
Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK50ZSP-W/SRC50ZSP-W інвертор
Нова серія недорогих спліт-систем SRK-ZSP-W представлена широким модельним рядом кондиціонерів продуктивністю від 2 до 8 кВт. Це інверторні кондиціонери, отже, вони мають низький рівень шуму, точно підтримують задану температуру та споживають мінімальну кількість електроенергії. Дизайн нової серії сучасний і лаконічний, є набір найпопулярніших у користувачів функцій, без надмірностей, що приємно відбивається на вартості кондиціонерів. Нові спліт-системи серії SRK-ZSP-W ефективно працюють у режимі охолодження й нагрівання за температури зовнішнього повітря до -15 °C, що актуально для більшості українських регіонів. Ці прилади ефективніші, ніж побутові нагрівачі та конвектори. Кондиціонер виготовлений із використанням найкращих матеріалів та інноваційних технологій.
Mitsubishi Heavy SRK50ZSP-W/SRC50ZSP-W — один із найбільш економних кондиціонерів у своєму класі енергоефективності А++. Японські технології, вбудовані захисні функції, режими діагностики та контролю. Ефективно й оперативно охолодить, обігріє, осушить або провентилює ваше приміщення. Стабільна робота під час охолодження до +46 °C і обігрівання до -15 °C. Функція Turbo охолодження або нагрівання дасть змогу створити бажану атмосферу лише за кілька хвилин! Подвійний роторний компресор постійного струму та неодимовий мотор знижують вібрацію й підвищують продуктивність роботи. Елегантний, інформативний і простий у використанні пульт керування з великим дисплеєм входить до комплекту спліт-системі Mitsubishi SRK-ZSP-W. Тихий режим роботи (безшумна робота кондиціонера в нічну пору) і низький рівень шуму від 23 дБ (А). Модель Mitsubishi SRK-ZSP-W забезпечена розширеною 3-річною гарантією від постачальника для вашої впевненості в японській якості.
Завдяки функції під'єднання дистанційно до програм можна активувати додаткові параметри. Встановлення Wi-Fi адаптера в модель SRK50ZSP-W дасть змогу керувати кондиціонером дистанційно за допомогою мобільного застосунка, хай де ви будете.
Функції кондиціонера Mitsubishi Heavy SRK50ZSP-W/SRC50ZSP-W:
- Автоматичний рестарт. Відновлення колишнього режиму роботи після збою живлення. Кондиціонер із цією функцією автоматично відновлює роботу після перерви в подаванні живлення.
- Озонобезпечний холодоагент R32.
- Функція самодіагностики. Ця функція дає змогу системі провести діагностичні процедури та виявити неполадки в роботі окремих модулів і блоків спліт-системи.
- Розморожування під керуванням мікроконтролера.
- Комфортний пуск. Містить заздалегідь кондиціонер до призначеного часу таймера увімкнення, забезпечуючи комфортну температуру в приміщенні до заданого часу.
- Таймер вмик. Дає змогу запрограмувати кондиціонер на автоматичне увімкнення й вимкнення в заданий час.
- Таймер сну. Забезпечує комфортне зниження температури під час сну.
- Реактивний потік. Кондиціонер має вентилятор, здатний створити потужний повітряний потік на велику відстань.
- Автокерування жалюзі.
- Запам'ятовування позицій жалюзі. Під час увімкнення кондиціонера жалюзі повернутися в положення, яке було вибране до його вимкнення.
- Гойдання жалюзі вгору-вниз. Це дає змогу рівномірно розподіляти охолоджене (або нагріте) повітря усім приміщенням, уникаючи спрямованого потоку на людей
- Режим осушения. Дає змогу знижувати рівень вологості практично без зниження температури. Така функція знижує ризик розвитку цвілі та покращує мікроклімат.
- Режим high-power (підвищеної потужності). Під час активації цього режиму кондиціонер перетворюється на інтенсивний режим роботи та за 15 хвилин гарантовано охолодить або нагріє повітря в приміщенні.
- Режим самовідчищення. Кондиціонер осушує внутрішні компоненти від конденсату, що утворюється під час роботи. Завдяки цьому режиму всередині кондиціонера не накопичується волога, яка може бути сприятливим середовищем для росту цвілі та бактерій. Під час наступного увімкнення кондиціонер видушує чисте повітря.
- Режим economy. Сучасний інвертор забезпечує високий коефіцієнт енергоефективності. На кожен кіловат споживаної електроенергії спліт-системи SRK-ZSP-W видають до 5,84 кВт холоду.
- Режим Fuzzy Auto Mode. Гнучкий автоматичний режим роботи. Кондиціонер динамічно відстежує зміну погоди за вікном, регулюючи температуру всередині.
- JET Technology.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 18 |
| Площа приміщення | 50 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | турборежим |
| Режими роботи | надтихий (до 25 дБ) |
| Функціональні особливості | автоматичні жалюзі |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | Економне охолодження |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 5 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 5.6 кВт |
| Холодопродуктивність | 18000 БТЕ/ч |
| Теплопродуктивність | 18000 БТЕ/ч |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.74 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.76 кВт |
| Енергоефективність EER | 3.33 |
| Енергоефективність COP | 3.68 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Додатково | Wi-Fi-модуль |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 22 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 52 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 76.9 х 26.2 х 21 см |
| Габарити зовнішнього блока | 59.5 х 78(+62) х 29 см |
| Вага внутрішнього блока | 7.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 36 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 50 |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська


