Стислий опис
Mitsubishi Electric MSZ-LN50VGR / MUZ-LN50VG2 — це преміальний інверторний кондиціонер, який поєднує в собі високу енергоефективність (клас A+++) та стильний дизайн. Завдяки потужності охолодження 5,0 кВт та обігріву 6,... Читати далі...
Стислі характеристики
Mitsubishi Electric MSZ-LN50VGR / MUZ-LN50VG2 — це преміальний інверторний кондиціонер, який поєднує в собі високу енергоефективність (клас A+++) та стильний дизайн. Завдяки потужності охолодження 5,0 кВт та обігріву 6,0 кВт, він ідеально підходить для приміщень до 50 м². Вбудований Wi-Fi модуль дозволяє керувати пристроєм дистанційно, а система очищення повітря "Plasma Quad Plus" забезпечує чисте та здорове повітря в приміщенні. Цей кондиціонер — відмінний вибір для тих, хто цінує комфорт, ефективність та естетику.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 22 |
| Площа приміщення | 50 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | рециркуляція повітря |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 5 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 6 кВт |
| Холодопродуктивність | 22000 БТЕ/ч |
| Теплопродуктивність | 22000 БТЕ/ч |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.39 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.48 кВт |
| Енергоефективність EER | 3.62 |
| Енергоефективність COP | 4.05 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | авторестарт |
| Додатково | блокування пульта |
| Додатково | самодіагностика |
| Додатково | керування потоком повітря |
| Додатково | фільтри тонкого очищення |
| Додатково | ширококутні жалюзі |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 41 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 60 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 89.0 х 23.3 х 30.7 см |
| Габарити зовнішнього блока | 80.0 х 28.5 х 71.4 см |
| Вага внутрішнього блока | 15.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 40 кг |
| Колір | червоний |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 50 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська









