Виробник: Mitsubishi
Код товару: U1046296
Стислий опис
Нова система кондиціювання повітря "Преміум інвертор" MSZ-LN формує вищий преміальний сегмент на ринку кліматичної техніки. У цій системі поєднуються витончений зовнішній вигляд, притаманний серії «Дизайн інвертор», і н... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
35
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
Состояние -
Новое
- Нова система кондиціювання повітря "Преміум інвертор" MSZ-LN формує вищий преміальний сегмент на ринку кліматичної техніки. У цій системі поєднуються витончений зовнішній вигляд, притаманний серії «Дизайн інвертор», і найвищі технічні характеристики, властиві серії «Делюкс інвертор». Серія «Преміум інвертор» має максимальний набір функцій та можливостей, які можуть знадобитися найвибагливішому користувачеві.
- Дизайн внутрішнього блоку MSZ-LN - це поєднання простих форм, суворої геометрії ліній та спеціального комбінованого пластику, який подібно до лакофарбового покриття типу «металік» має глибинну структуру та прозорий верхній шар.
- Колір та тип пластику бездротового пульта управління, що постачається в комплекті, відповідає кольору внутрішнього блоку.
- Холодоагент R32 забезпечує підвищену енергоефективність.
- Датчик "3D I-SEE" створює тривимірну температурну картину приміщення і знаходить у ньому становище людей. На цих даних ґрунтуються режими автовідхилення або наведення повітряного потоку, а також режим енергозбереження.
- Складна система жалюзі створює оптимальну форму та швидкість повітряного струменя в режимах охолодження та нагріву. роздільне керування повітряними заслінками забезпечує широке охоплення приміщення, а також комфортні умови одночасно для кількох користувачів.
- Система очищення повітря «Plasma Quad Plus» дозволяє швидко позбутися бактерій, вірусів, алергенів та пилу, а також затримує дрібнодисперсні частинки PM2.5, що містяться в повітрі біля жвавих міських магістралей, підприємств або ТЕЦ. вбудований фільтр, що дезодорує, ефективно видаляє неприємні запахи.
Технические характеристики
| Тип | кондиционер |
| Конструкция | сплит-система |
| Маркировка | 12 |
| Площадь помещения | 35 м² |
| Монтаж внутреннего блока | настенный |
| Режимы работы | автоматический |
| Режимы работы | вентиляция |
| Режимы работы | обогрев |
| Режимы работы | осушение воздуха |
| Режимы работы | охлаждения |
| Режимы работы | рециркуляция воздуха |
| Функциональные особенности | автоматические жалюзи |
| Функциональные особенности | авторестарт |
| Функциональные особенности | фильтрация воздуха |
| Функциональные особенности | функция запоминания настроек |
| Адаптация к отрицательной температуре | -15 C |
| Управление | WI-FI |
| Управление | пульт |
| Мощность в режиме охлаждения кВт | 3.5 кВт |
| Мощность в режиме обогрева кВт | 4.01 кВт |
| Холодопроизводительность | 12000 БТЕ/ч |
| Теплопроизводительность | 12500 БТЕ/ч |
| Потребляемая мощность при охлаждении | 0.59 кВт |
| Потребляемая мощность при обогреве | 0.50 кВт |
| Энергоэффективность EER | 7 (SEER) |
| Энергоэффективность COP | 4.6 (SCOP) |
| Тип компрессора | инверторный |
| Тип фреона | R410A |
| Дисплей | да |
| Дополнительно | антиалергенный фильтр |
| Дополнительно | блокировка пульта |
| Дополнительно | регулировка температуры |
| Дополнительно | широкоугольные жалюзи |
| Уровень шума, внутренний блок | 41 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 58 дБ |
| Габариты внутреннего блока | 30.7 х 89 х 23.3 см |
| Габариты наружного блока | 55 х 80 х 28.5 см |
| Цвет | белый |
| Также ищут | для квартиры |
| Также ищут | зима-лето |
| Также ищут | мощные |
Интернет магазин МЭВС - оптимальные товары по объективным ценам.
Розничные магазины нашей компании в городах: Дружковка, Краматорск, Каменское.
Связь с менеджером по телефонам:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 35 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська

