Виробник: Mitsubishi
Код товару: U1046279
Стислий опис
Серія Standard Inverter - це компактні і стильні внутрішні блоки, здатні працювати в складі високоефективних спліт і мультісплітсистем з використанням холодоагенту R32.Вбудований Wi-Fi модуль (MAC-567IF-E1) для керуванн... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
20
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
Серія Standard Inverter - це компактні і стильні внутрішні блоки, здатні працювати в складі високоефективних спліт і мультісплітсистем з використанням холодоагенту R32.
- Вбудований Wi-Fi модуль (MAC-567IF-E1) для керування кондиціонером за допомогою смартфону в будь-якому місті земного шару.
- Низький рівень шуму - 19 дБ (А) (моделі MSZ-AP25 / 35VG (K)) і висока енергоефективність.
- Сучасний ергономічний дизайн внутрішнього блоку.
- Бездротовий пульт з вбудованим тижневим таймером.
- 2 горизонтальні напрямні повітряного потоку з незалежним приводом (2 електродвигуни).
- Вертикальні напрямні потоку з приводом.
- Установка на старі трубопроводи: при заміні старих систем з холодоагентом R22 на дані моделі не потрібна заміна або промивка трубопроводів.
- У комплекті з блоком поставляється ІК-пульт управління. За допомогою додаткового адаптера MAC- 334IF-E можна під'єднати настінний провідний пульт управління - PAR-40MAA.
- Застосовується бактерицидна фільтруюча вставка з іонами срібла (опція).
- Режим «I save» дозволяє організувати економічне чергове опалення - мінімальна температура в приміщенні може становити + 10 ° С.
- Режим економічного охолодження «ECONO COOL».
Технические характеристики
| Тип | кондиционер |
| Конструкция | сплит-система |
| Маркировка | 7 |
| Площадь помещения | 20 м² |
| Монтаж внутреннего блока | настенный |
| Режимы работы | автоматический |
| Режимы работы | вентиляция |
| Режимы работы | обогрев |
| Режимы работы | осушение воздуха |
| Режимы работы | охлаждения |
| Режимы работы | рециркуляция воздуха |
| Функциональные особенности | гидрофильное покрытие теплообменников |
| Функциональные особенности | самоочистка |
| Функциональные особенности | таймер |
| Функциональные особенности | функция iFeel |
| Адаптация к отрицательной температуре | -15 C |
| Управление | пульт |
| Мощность в режиме охлаждения кВт | 2 кВт |
| Мощность в режиме обогрева кВт | 2.5 кВт |
| Холодопроизводительность | 7000 БТЕ/ч |
| Теплопроизводительность | 7000 БТЕ/ч |
| Потребляемая мощность при охлаждении | 0.47 кВт |
| Потребляемая мощность при обогреве | 0.62 кВт |
| Энергоэффективность EER | 7 (SEER) |
| Энергоэффективность COP | 4.1 (SCOP) |
| Тип компрессора | инверторный |
| Тип фреона | R32 |
| Дисплей | да |
| Дополнительно | авторестарт |
| Дополнительно | регулировка температуры |
| Дополнительно | управление потоком воздуха |
| Дополнительно | фильтры тонкой очистки |
| Дополнительно | широкоугольные жалюзи |
| Уровень шума, внутренний блок | 33 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 50 дБ |
| Габариты внутреннего блока | 76 х 17.8 х 25 см |
| Габариты наружного блока | 80 x 55 x 28.5 см |
| Вес внутреннего блока | 8.2 кг |
| Вес наружного блока | 31 кг |
| Цвет | белый |
| Также ищут | для маленькой комнаты |
| Также ищут | зима-лето |
| Также ищут | экономные |
Интернет магазин МЭВС - оптимальные товары по объективным ценам.
Розничные магазины нашей компании в городах: Дружковка, Краматорск, Каменское.
Связь с менеджером по телефонам:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 20 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська


