Стислий опис
Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe inverter (MSZ-FH50VE/MUZ-FH50VE) — настінна спліт-система інверторного типу вирізняється низьким рівнем шуму під час роботи та високою ефективністю. Виробники виготовили кондиціо... Читати далі...
Стислі характеристики
Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe inverter (MSZ-FH50VE/MUZ-FH50VE) — настінна спліт-система інверторного типу вирізняється низьким рівнем шуму під час роботи та високою ефективністю. Виробники виготовили кондиціонер із високоякісного пластику та традиційно забарвили в білий колір, завдяки чому його можна помістити в будь-який інтер'єр. Поверхня зовнішнього блока гладка, обладнана жалюзами, які обертаючись, рівномірно розподіляють потоки повітря приміщенням. Працює кондиціонер у двох основних режимах: охолодження й обігрівання. Є ще й додаткові: осушення та вентиляція. Потужність спліт-системи в режимі обігріву дорівнює 6000 Вт, у режимі охолодження — 5000 Вт. Є плавне регулювання швидкості обертання вентилятора (швидкостей 5). Як холодоагент використаний фреон R 410A. Працює в мережі змінного струму з номінальною напругою 220 В. Для електроживлення необхідна однофазна лінія.
Додаткові функції: дезодорувальний фільтр (ведме боротьбу з поганими запахами); плазмовий фільтр (вбиває пил і мікроби); можливість регулювання напрямку повітряного потоку (дає змогу охопити велику площу, забезпечує затишок кільком, Наявний у приміщенні, людям); функція проти утворення льоду (під час роботи на нагрівання за низьких температур — від +5 градусів, зовнішня складник частина спліт-системи покривається льодом. Вона контролює процес появи льоду та якщо потрібно, вмикає функцію автовідтавання); запам'ятовування параметрів.
Особливість моделі — інфрачервоний датчик вимірювання температури I SEE. Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe inverter (MSZ-FH50VE/MUZ-FH50VE)
обладнаний інфрачервоним датчиком вимірювання температури поверхні підлоги, вікон тощо. Призначений він для того, щоб спліт-система підтримувала оптимальну температуру повітря в приміщенні. Керування.
Керувати роботою кондиціонера необхідно за допомогою пульта, який входить до комплекту та обладнаний таймером. Для того, щоб почуватися максимально комфортно та затишно вдома або на роботі, необхідно просто придбати кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe inverter (MSZ-FH50VE/MUZ-FH50VE).
Технічні характеристики
| Виробник | Mitsubishi Electric |
| Модель | Deluxe inverter |
| Артикул | MSZ-FH50VE/MUZ-FH50VE |
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 18 |
| Площа приміщення | 50 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | рециркуляція повітря, обігрівання, осушення повітря |
| Функціональні особливості | система самодіагностики, нічний режим роботи, антибактеріальна система, антиалергенний фільтр, фільтрація повітря |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Максимальна потужність охолодження | 6 кВт |
| Потужність у режимі обігріву | 6 кВт |
| Споживана потужність (max) | 1.55 кВт |
| Тип компресора | інверторний |
| Холодоагент | R410A |
| Дистанційне керування | пульт |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 46 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 54 дБ |
| Енергоефективність EER | 3.62 |
| Енергоефективність COP | 4.05 |
| Габарити внутрішнього блока | 92.5 x 30.5 x 23.4 см |
| Габарити зовнішнього блока | 88 x 84 x 33 см |
| Вага внутрішнього блока | 13.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 55 кг |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 36 |
Интернет-магазин МЭВС - оптимальные параметры по объективной цене.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 50 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська




