Виробник: Mitsubishi
Код товару: U1046288
Стислий опис
Стильний дизайн у трьох різних кольорахЕнергоефективна робота з високою продуктивністюВбудований інтерфейс Wi-Fi, що забезпечує керування та моніторинг через програму MELCloudНові пульти керування з підсвічуванням Техн... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
50
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
- Стильний дизайн у трьох різних кольорах
- Енергоефективна робота з високою продуктивністю
- Вбудований інтерфейс Wi-Fi, що забезпечує керування та моніторинг через програму MELCloud
- Нові пульти керування з підсвічуванням
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 18 |
| Площа приміщення | 50 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | рециркуляція повітря |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | фільтрація повітря |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 5 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 6 кВт |
| Холодопродуктивність | 18000 БТЕ/ч |
| Теплопродуктивність | 20470 БТЕ/год |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.55 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.56 кВт |
| Енергоефективність EER | 7.5 (SEER) |
| Енергоефективність COP | 5.1 (SCOP) |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | авторестарт |
| Додатково | блокування пульта |
| Додатково | самодіагностика |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 41 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 56 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 88.5 x 19.5 x 29.9 см |
| Габарити зовнішнього блока | 80 x 28.5 x 71.4 см |
| Вага внутрішнього блока | 14.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 41 кг |
| Колір | сірий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 50 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська


