Виробник: Mitsubishi
Код товару: U1046274
Стислий опис
Режим очищення повітря,Сучасний холодоагент R-32,Датчик 3D i-see,Регулювання потоку повітря та його ефективний розподіл,Фільтр для очищення повітря,Фільтр Plasma-Quad-Plus,Дезодорувальний фільтр,Нейтралізація запахів,Фу... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
50
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
- Режим очищення повітря,
- Сучасний холодоагент R-32,
- Датчик 3D i-see,
- Регулювання потоку повітря та його ефективний розподіл,
- Фільтр для очищення повітря,
- Фільтр Plasma-Quad-Plus,
- Дезодорувальний фільтр,
- Нейтралізація запахів,
- Функція Double Vane,
- Wi-Fi адаптер MELCloud,
- Нижнє граничне значення робочого діапазону для режиму нагрівання -30 °C,
- Нагрівач піддона, вбудований у зовнішній блок,
- Hyper Heating,
- У комплект входить інфрачервоний пульт керування з функцією тижневого таймера та екраном з підсвіткою.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 18 |
| Площа приміщення | 50 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | рециркуляція повітря |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Адаптація до мінусової температури | -30 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 5 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 6 кВт |
| Холодопродуктивність | 18000 БТЕ/ч |
| Теплопродуктивність | 18000 БТЕ/ч |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.39 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.45 кВт |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | авторестарт |
| Додатково | блокування пульта |
| Додатково | самодіагностика |
| Додатково | керування потоком повітря |
| Додатково | фільтри тонкого очищення |
| Додатково | ширококутні жалюзі |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 41 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 60 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 99.8 х 30.5 х 24.7 см |
| Габарити зовнішнього блока | 80 х 71.4 х 28.5 см |
| Вага внутрішнього блока | 14.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 39.5 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 50 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська


