Виробник: Mitsubishi Electric
Код товару: U0190017
Стислий опис
Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe inverter Zubadan (MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VEHZ) Корпорація Mitsubishi Electric у своєму виробництві використовує новітні технологи та матеріали, постійно вдосконалюючи в такий спосіб... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
35
Назначение кондиционера -
Бытовой
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe inverter Zubadan (MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VEHZ)
Корпорація Mitsubishi Electric у своєму виробництві використовує новітні технологи та матеріали, постійно вдосконалюючи в такий спосіб продукцію, що випускається, зокрема лінійку побутових кондиціонерів. Сучасний кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe inverter Zubadan поєднує в собі чудові очисні функції та можливість ефективнішого обігрівання приміщення (Zubadan — суперобігрівання). Технологічні особливості моделі. Кондиціонер має високий рівень енергоощадження — клас A+++. Удосконалена спліт-система дає змогу неабияк підвищити енергоефективність моделі та істотно знизити рівень шуму. Можливе створення потоку повітря, наближеного до природного.
Функція розподілу повітря, вбудована в систему, дає змогу вибирати оптимальний режим. Спліт-система вміє розпізнавати місце розташування людини в кімнаті та спрямовувати прямий потік у його бік. За потреби цей потік вона спрямовує в протилежну від людей сторону.
Заслінки, що обертаються, дадуть змогу спрямовувати повітряні потоки одночасно в різні боки. Є можливість роздільного керування заслінками, які можуть обертатися й у горизонтальній площині, і у вертикальній. Безпека та комфорт. Вбудована функція «Plasma Quad» чудово очищає повітря від пилу, шкідливих вірусів, бактерій і мікроскопічних частинок (примішки, спори цвілі, фрагменти шерсті), які можуть викликати алергічні реакції.
Це можливо завдяки особливому плазмовому фільтру, який розпізнає й нейтралізує до 99% всіляких шкідливих речовин. Принцип дії ґрунтується на утворенні завіси електричного поля, яке руйнує шкідливі бактерії та віруси. Кондиціонер Mitsubishi Electric Deluxe inverter Zubadan (MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VEHZ) допомагає створити комфортний і безпечний мікроклімат у приміщенні, площею до 35 м2.
Технічні характеристики
| Виробник | Mitsubishi Electric |
| Модель | Deluxe inverter Zubadan |
| Артикул | MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VEHZ |
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 12 |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | обігрівання, осушення повітря, рециркуляція повітря |
| Функціональні особливості | нічний режим роботи, антибактеріальна система, антиалергенний фільтр, фільтрація повітря, система самодіагностики |
| Адаптація до мінусової температури | -25 С |
| Максимальна потужність охолодження | 3.5 кВт |
| Потужність у режимі обігріву | 4 кВт |
| Споживана потужність (max) | 0.82 кВт |
| Тип компресора | інверторний |
| Холодоагент | R410A |
| Дистанційне керування | пульт |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 44 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 49 дБ |
| Енергоефективність EER | 8.9 (SEER) |
| Енергоефективність COP | 4.8 (SCOP) |
| Габарити внутрішнього блока | 92.5 x 30.5 x 23.4 см |
| Габарити зовнішнього блока | 80 х 55 х 28.5 см |
| Вага внутрішнього блока | 13.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 37 кг |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 36 |
Интернет-магазин МЭВС - оптимальные параметры по объективной цене.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 35 |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська




