Виробник: Mitsubishi
Код товару: U1046283
Стислий опис
Технічні характеристики Тип кондиціонер Конструкція спліт-система Маркування 12 Площа приміщення 35 м2 Монтаж внутрішнього блока настінний Режими роботи автоматичний Режими роботи вентиляція Режими роботи обігр... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
35
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 12 |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | рециркуляція повітря |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Адаптація до мінусової температури | -25 С |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 3.5 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 4 кВт |
| Холодопродуктивність | 12000 БТЕ/ч |
| Теплопродуктивність | 12500 БТЕ/ч |
| Споживана потужність у разі охолодження | 0.99 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.01 кВт |
| Енергоефективність EER | 3.85 |
| Енергоефективність COP | 3.92 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | авторестарт |
| Додатково | блокування пульта |
| Додатково | самодіагностика |
| Додатково | керування потоком повітря |
| Додатково | фільтри тонкого очищення |
| Додатково | ширококутні жалюзі |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 41 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 50 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 83.8 х 22.9 х 28 см |
| Габарити зовнішнього блока | 80 х 28.5 х 55 см |
| Вага внутрішнього блока | 10.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 31 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 35 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська


