Виробник: Mitsubishi
Код товару: U1046282
Стислий опис
Функції кондиціонера Mitsubishi Electric DELUXE MSZ-FT25VGK/MUZ-FT25VGHZКомпресор з інвертором постійного струму.Озонобезпечний холодоагент R32.Невеликі розміри.Горизонтальний випуск повітря.Нічний режим.Фільтр ... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
25
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
Функції кондиціонера Mitsubishi Electric DELUXE MSZ-FT25VGK/MUZ-FT25VGHZ
- Компресор з інвертором постійного струму.
- Озонобезпечний холодоагент R32.
- Невеликі розміри.
- Горизонтальний випуск повітря.
- Нічний режим.
- Фільтр для очищення повітря з іонами срібла.
- Вбудований фільтр V-Blocking в стандартній комплектації.
- Фільтр Plasma Quad Connect (опція)*.
- Запам'ятовування режиму роботи I-save.
- Wi-Fi адаптер MELCloud.
- Робота в режимі нагрівання при температурі зовні до -25°C.
- Нагрівач дренажного піддону у зовнішньому блоці.
- У комплект входить інфрачервоний пульт дистанційного керування з функцією тижневого таймера.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 9 |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | рециркуляція повітря |
| Функціональні особливості | автоматичні жалюзі |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | фільтрація повітря |
| Функціональні особливості | функція запам'ятовування параметрів |
| Адаптація до мінусової температури | -25 С |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 2.5 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 3.2 кВт |
| Холодопродуктивність | 9000 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 10000 БТЕ/год |
| Споживана потужність у разі охолодження | 0.59 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 0.76 кВт |
| Енергоефективність EER | 8.5 (SEER) |
| Енергоефективність COP | 4.6 (SCOP) |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | антиалергенний фільтр |
| Додатково | блокування пульта |
| Додатково | регулювання температури |
| Додатково | ширококутні жалюзі |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 41 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 58 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 83.8 х 28 х 22.9 см |
| Габарити зовнішнього блока | 55 х 80 х 28.5 см |
| Вага внутрішнього блока | 14.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 39.5 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | економні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 25 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська
