Виробник: Midea
Код товару: U1035552
Стислий опис
Технічні характеристики Тип кондиціонер Конструкція спліт-система Маркування 7 Площа приміщення 20 м2 Монтаж внутрішнього блока настінний Режими роботи автоматичний Режими роботи нічній Режими роботи обігріванн... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
20
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 7 |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | режим сна |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | антикорозійне покриття зовнішнього блока |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | функція запам'ятовування налаштувань |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 2.51 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 2.93 кВт |
| Холодопродуктивність | 7000 БТЕ/ч |
| Теплопродуктивність | 7000 БТЕ/ч |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.01 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.24 кВт |
| Енергоефективність EER | 3.21 |
| Енергоефективність COP | 3.61 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | авторестарт |
| Додатково | блокування пульта |
| Додатково | регулювання температури |
| Додатково | самодіагностика |
| Додатково | керування потоком повітря |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 39.5 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 55 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 28.5 х 71.5 x 19.4 см |
| Габарити зовнішнього блока | 49.5 х 72 х 27 см |
| Вага внутрішнього блока | 7.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 21.2 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для маленької кімнати |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | економні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 20 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська








