Виробник: LG
Код товару: U1100639
Стислий опис
Технічні характеристики Тип кондиціонер Конструкція спліт-система Маркування 12 Площа приміщення 35 м2 Монтаж внутрішнього блока настінний Режими роботи обігрівання Режими роботи охолодження Режими роботи очище... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
35
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 12 |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | Надтихий (до 20 дБ) |
| Режими роботи | надтихий (до 25 дБ) |
| Функціональні особливості | підсвітка |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | сенсор присутності |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | функція запам'ятовування параметрів |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 3.7 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 4 кВт |
| Холодопродуктивність | 12633 БТЕ/ч |
| Теплопродуктивність | 13658 БТЕ/ч |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.057 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.057 кВт |
| Енергоефективність EER | 3.5 |
| Енергоефективність COP | 4.3 (SCOP) |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32A |
| Дисплей | да |
| Додатково | Freeze Wash |
| Додатково | швидке охолодження |
| Додатково | швидке нагрівання |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 20 дБ |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 28 дБ |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 36 дБ |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 42 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 53 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 65.2 x 65.2 x 15.8 см |
| Габарити зовнішнього блока | 54.5 x 77 x 28.8 см |
| Вага внутрішнього блока | 20 кг |
| Вага зовнішнього блока | 33.4 кг |
| Колір | бежевий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 35 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська









