Стислий опис
Холод/теплоЕнергоефективність Class 3.21/3.61 (EER/COP)Самоочищення — очищення від надмірної вологи дає можливість осушити теплообмінник перед повним вимкненням кондиціонера. Це допомагає запобігти в ньому появі цвілі т... Читати далі...
Стислі характеристики
Холод/тепло
Енергоефективність Class 3.21/3.61 (EER/COP)
Самоочищення — очищення від надмірної вологи дає можливість осушити теплообмінник перед повним вимкненням кондиціонера. Це допомагає запобігти в ньому появі цвілі та бактерій, здатних викликати неприємні запахи під час накопичення.
Follow Me. Ця функція активується на пульті ДК і дає змогу процесору кондиціонера отримувати дані про температуру в кімнаті з температурного датчика, встановленого в пульті ДК. Це дає змогу досягати заданого режиму в зоні перебування ПДК поруч із людиною, а не у внутрішньому блоці у верхній зоні. Зона дії сигналу від пульта ДК до фотоприймача внутрішнього блока — до 8 м. прямо.
3-хвилинна функція захисту — дає змогу запобігти негативним наслідкам у разі перепадів напруги та неабияк продовжити номінальний термін експлуатації кондиціонера
24-годинний таймер
Функція "Anti-Cold Air" — дає змогу захистити Вас від холодних потоків повітря під час роботи кондиціонера
Спеціальне блакитне антикорозійне покриття теплообмінника зовнішнього блока (Blue Fin Condenser) — це технологія, яка використовується для захисту конденсаторів від корозії та збільшення їх довговічності. Ось основні характеристики та особливості цієї технології:
- Стійкість до корозії: Як уже згадувалося, це покриття неабияк збільшує стійкість до корозії, що особливо важливо для кондиціонерів, що працюють у складних кліматичних умовах.
- Ефективність теплообміну: Захисне покриття не впливає на ефективність теплообміну, що дає змогу кондиціонеру працювати ефективно навіть за наявності захисту.
- Довговічність: Збільшення терміну експлуатації компонентів системи кондиціонування може призвести до зниження витрат на обслуговування й заміну.
Блакитний колір є результатом використання певних хімічних речовин у процесі нанесення захисного покриття. Він не тільки слугує для естетичних цілей, але й допомагає візуально відрізняти такі конденсатори від стандартних.
Hydrophilic Aluminium Fin — теплообмінник із підвищеною змочуваністю. Його алюмінієві пластини мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блока, що не дає змогу швидко утворюватися цвілі та бактеріям, забезпечуючи водночас ефективнішу роботу кондиціонера.
Автоперезапуск — у разі раптового вимкнення електроживлення й повторного ввімкнення кондиціонер автоматично перезапускається, зберігаючи водночас всі задані раніше параметри.
Авторозморожування зовнішнього блока в режимі нагрівання
Передня панель легко миється
Ефективне осушення
Низький рівень шуму
Нічний режим — створює комфортні умови для сну тривалістю 7 годин, після чого кондиціонер повертається до попередньо встановлених параметрів. В продовження нічного режиму температура трохи підвищується, шум знижується і встановлюється економна витрата електроенергії
Функція самодіагностики — у разі зламання відбувається сканування системи, і на дисплей виводиться виводить код несправності, за яким можна визначити причину
Режим "TURBO"
DC інверторний компресор використовує постійний струм, отриманий зі змінного за допомогою випрямляча в схемі кондиціонера. Постійний струм дає змогу точніше контролювати швидкість обертання вала компресора та його роботу. Такі компресори більш енергоефективні, оскільки вони можуть точніше регулювати потужність залежно від потреб в охолодженні або обігріванні. Це дає змогу їм працювати на нижчих обертах, що знижує споживання енергії. DC інверторні кондиціонери зазвичай працюють тихіше, оскільки компресор може працювати на нижчих обертах.
Sine-Wave Inverter (інвертор із синусоїдальною хвилею) у кондиціонерах від компанії Idea — це технологія, яка дає змогу компресору працювати ефективніше та плавніше. Синусоїдна хвиля — це форма змінного струму, яка є найбільш "чистою" і стабільною. Вона має вигляд, як плавна хвиля та забезпечує рівномірний розподіл енергії. Переваги:
- Ефективність: компресор працює ефективніше, що знижує споживання електроенергії.
- Тиша: робота компресора стає плавнішою й тихішою.
- Довговічність: зменшення механічних навантажень на компресор може продовжити його термін експлуатації.
- Стабільність: синусоїдальний інвертор забезпечує стабільну роботу пристрою без різких стрибків потужності.
Отже, у кондиціонері може бути реалізована така схема:
- Спочатку змінний струм з електромережі перетворюється на постійний струм (DC) за допомогою випрямляча.
- Потім цей постійний струм використовується для керування компресором через DC інвертор.
- Якщо необхідно, цей постійний струм може бути перетворений назад на змінний струм (AC) із синусоїдальною формою хвилі для ефективнішого керування роботою компресора.
Отже, кондиціонери можуть використовувати як технології DC інверторів, так і синусоїдальні інвертори для досягнення високої ефективності та стабільної роботи. Це дає змогу забезпечити плавніше й ефективніше керування температурою в приміщенні.
Multi-Bend Heat Exchanger — теплообмінник із підвищеною тепловіддачею. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддання підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання й, отже, збільшується ефективність роботи системи.
Катехіновий фільтр у кондиціонерах Idea працює на основі катехінів — природних антиоксидантів, які мають антимікробні та протизапальні властивості. Ці фільтри призначені для поліпшення якості повітря, очищаючи його від бактерій, вірусів та інших забруднювальних речовин. Основні властивості катехінового фільтра:
Фільтрація: повітря, проходячи через катехіновий фільтр, контактує з катехінами, які нейтралізують шкідливі мікроорганізми.
Антибактеріальні властивості: катехіни можуть руйнувати клітинні стінки бактерій і вірусів, що знижує їхню кількість у повітрі.
Стійкість до забруднень: фільтри можуть бути стійкими до накопичення забруднень, що дає змогу їм довше зберігати свої властивості.
HD-фільтр (High Definition Filter) — це фільтр, призначений для поліпшення якості повітря, який проходить через кондиціонер. Проти звичайних сітчастих або вугільних фільтрів, HD фільтри зазвичай забезпечують вищий ступінь очищення.
Підтримка WI-FI (опціонально вбудованого модуля немає — для активації необхідно придбати окремий модуль) — кондиціонером можна керувати віддалено, використовуючи спеціальний застосунок на Вашому смартфоні, планшеті або ноутбуці.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 9 |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | авторозморожування |
| Функціональні особливості | детектор витоку фреону |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 1.7 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 2.9 кВт |
| Холодопродуктивність | 9000 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 9000 БТЕ/г |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.25 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.34 кВт |
| Енергоефективність EER | 3.22 |
| Енергоефективність COP | 3.75 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | авторестарт |
| Додатково | Гідрофільне покриття теплообмінника |
| Додатково | кохетиновий фільтр |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 37.5 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 55 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 28.5 х 71.5 x 19.7 см |
| Габарити зовнішнього блока | 46.9 х 66.8 x 25.2 см |
| Вага внутрішнього блока | 7.6 кг |
| Вага зовнішнього блока | 18 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | економні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 25 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська





