Стислий опис
Привітаємо світ комфорту з кондиціонером HEC Inverter від HaierЯк офіційний представник Haier Electric Company, ми раді представити Вам кондиціонер HEC Inverter — ідеальне рішення для створення комфортного мікроклімату ... Читати далі...
Стислі характеристики
Як офіційний представник Haier Electric Company, ми раді представити Вам кондиціонер HEC Inverter — ідеальне рішення для створення комфортного мікроклімату в будинку за доступною ціною.
Основні переваги кондиціонера HEC InverterНаш кондиціонер обладнаний низкою сучасних технологій і функцій, що забезпечують високу ефективність і комфорт:
- Енергоефективність класу А++/А+++: Економія електроенергії за високої продуктивності.
- Фреон R32: Екологічний і ефективний холодоагент нового покоління.
- Обігрівання до -150C: Надійна робота в холодну погоду.
- Super Cooling: Здатність охолоджувати навіть за зовнішньої температури до -300C.
HEC Inverter має безліч спеціалізованих функцій для поліпшення якості повітря та зручності використання:
- Wi-Fi керування через програму TUYA: Керування кондиціонером із будь-якої точки світу.
- SELF-CLEAN: Автоматичне видалення вірусів і бактерій із випарника.
- Комфортний сон: Автоматична зміна температури для оптимального нічного відпочинку.
- Таймер на 24 години: Заплануйте роботу кондиціонера відповідно до вашого денного розкладу.
HEC Inverter забезпечує високий рівень комфорту, підтримуючи приємну та здорову атмосферу у вашому домі. Маючи привабливий дизайн і прихований LED-дисплей, цей кондиціонер ідеально впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення.
Зробіть свій вибір на користь якості та комфорту з HEC Inverter від Haier!Запрошуємо вас переконатися в перевагах кондиціонера HEC Inverter. Вибирайте надійність і якість, підтверджену часом і довірою мільйонів користувачів у всьому світі.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 24 |
| Площа приміщення | 70 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | режим сна |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | плавне регулювання швидкості |
| Функціональні особливості | підсвітка |
| Функціональні особливості | система антиобмереження |
| Функціональні особливості | таймер |
| Адаптація до мінусової температури | -30 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 6.2 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 6.3 кВт |
| Холодопродуктивність | 24000 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 24000 БТЕ/год |
| Споживана потужність у разі охолодження | 2 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.75 кВт |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | Self-Clean |
| Додатково | Wi-Fi |
| Додатково | авторестарт |
| Додатково | підігрівання компресора та піддона |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 49 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 57 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 100.8 х 31.8 х 22.5 см |
| Габарити зовнішнього блока | 55.3 х 80 х 27.5 см |
| Вага внутрішнього блока | 11.6 кг |
| Вага зовнішнього блока | 32.7 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для великих приміщень |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 70 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська




