Стислий опис
Абсолютно новий HEC Inverter 2024, із сучасним дизайном і розширеним функціоналом!Тепер доступне дистанційне керування кондиціонером завдяки вбудованому Wi-Fi модулю. Технологія самоочищення внутрішнього блока дасть змо... Читати далі...
Стислі характеристики
Абсолютно новий HEC Inverter 2024, із сучасним дизайном і розширеним функціоналом!
Тепер доступне дистанційне керування кондиціонером завдяки вбудованому Wi-Fi модулю. Технологія самоочищення внутрішнього блока дасть змогу насолоджуватися свіжим і здоровим повітрям.
Це кондиціонер для опалення й охолодження, що повністю задовольняє ваші очікування, і стане незамінним помічником для створення комфорту у вашому домі або офісі.
WI-FI керування
Повний контроль домашнього клімату з вашого смартфона за допомогою мобільного застосунка Tuya Smart.
Повертаючись із роботи спекотним літом, прогулянки або подорожі, можете бути впевнені в тому, що погода вдома точно зручна.
Супертихий
Непомітна робота кондиціонера в Тихому режимі створить комфортні умови та стане запорукою сприятливої атмосфери в будь-якому приміщенні.
У кондиціонері застосовується вдосконалена технологія контролю шуму, завдяки чому вдалося знизити рівень шуму до 18 дБ (А).
Потужний повітряний потік
Особлива конструкція вентилятора та жалюзі внутрішнього блока для створення потужного потоку повітря, що на 25% більше, ніж у стандартних кондиціонерах.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 18 |
| Площа приміщення | 50 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | режим сна |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | авторозморожування |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | детектор витоку фреону |
| Функціональні особливості | захист від перепаду напруги |
| Функціональні особливості | підсвітка |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 4.6 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 4.6 кВт |
| Холодопродуктивність | 18000 БТЕ/час |
| Теплопродуктивність | 18000 БТЕ/ч |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.5 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.35 кВт |
| Енергоефективність EER | 3.07 |
| Енергоефективність COP | 3.28 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | Self-Clean |
| Додатково | Wi-Fi |
| Додатково | Гідрофільне покриття теплообмінника |
| Додатково | Вимкнення за таймером |
| Додатково | керування потоком повітря |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 44 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 54 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 29 х 86.5 х 20 см |
| Габарити зовнішнього блока | 55.3 х 80 х 27.5 см |
| Вага внутрішнього блока | 8.7 кг |
| Вага зовнішнього блока | 29.2 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 50 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська




