Стислий опис
Кондиціонер від HEC — це новітня технологія очищення повітря від вірусів і бактерій, укладена в сучасний дизайн.Мінімалістичний корпус розроблений у такий спосіб, щоб забезпечити легкий доступ до компонентів пристрою: п... Читати далі...
Стислі характеристики
Кондиціонер від HEC — це новітня технологія очищення повітря від вірусів і бактерій, укладена в сучасний дизайн.
Мінімалістичний корпус розроблений у такий спосіб, щоб забезпечити легкий доступ до компонентів пристрою: піддона для крапель, вентилятора та його двигуна. Це робить очищення й обслуговування пристрою ще швидшим.
Тепер доступне дистанційне керування кондиціонером завдяки вбудованому Wi-Fi модулю.
Технологія самоочищення внутрішнього блока дасть змогу насолоджуватися свіжим і здоровим повітрям.
Кондиціонер, який повністю задовольнить ваші очікування, стане незамінним помічником для створення комфорту у вашому домі або офісі.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 13 |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | турборежим |
| Режими роботи | Надтихий (до 20 дБ) |
| Функціональні особливості | авторозморожування |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | детектор витоку фреону |
| Функціональні особливості | захист від перепаду напруги |
| Функціональні особливості | підсвітка |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | функція запам'ятовування параметрів |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 3.2 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 3.4 кВт |
| Холодопродуктивність | 12000 БТЕ/ч |
| Теплопродуктивність | 13000 БТЕ/ч |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.06 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.0 кВт |
| Енергоефективність EER | 6.1 (SEER) |
| Енергоефективність COP | 4 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | Self-Clean |
| Додатково | Super Cooling |
| Додатково | Wi-Fi |
| Додатково | авторестарт |
| Додатково | підігрівання компресора та піддона |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 20 / 29 / 34 / 38 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 50 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 28 х 82 х 19.5 см |
| Габарити зовнішнього блока | 54.4 х 70 х 24.5 см |
| Вага внутрішнього блока | 8,2 кг |
| Вага зовнішнього блока | 23.5 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 35 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська




