Стислий опис
Абсолютно новий HEC Inverter 2024, із сучасним дизайном і розширеним функціоналом!Тепер доступне дистанційне керування кондиціонером завдяки вбудованому Wi-Fi модулю. Технологія самоочищення внутрішнього блока дасть змо... Читати далі...
Стислі характеристики
Абсолютно новий HEC Inverter 2024, із сучасним дизайном і розширеним функціоналом!
Тепер доступне дистанційне керування кондиціонером завдяки вбудованому Wi-Fi модулю. Технологія самоочищення внутрішнього блока дасть змогу насолоджуватися свіжим і здоровим повітрям.
Кондиціонер, що повністю задовольняє ваші очікування, і стане незамінним помічником для створення комфорту у вашому домі або офісі.
Це також ефективний кондиціонер для обігріву приміщення. Іспрямовано працює навіть за -15 °C за вікном.
Влітку охолоджує. Зігріває в холодну пору.
WI-FI керування
Повний контроль домашнього клімату з вашого смартфона за допомогою мобільного застосунка Tuya Smart.
Повертаючись із роботи спекотним літом, прогулянки або подорожі, можете бути впевнені в тому, що «погода вдома» точно комфортна.
Супертихий
Непомітна робота кондиціонера в режимі Тихий створить комфортні умови та стане запорукою сприятливої атмосфери в будь-якому приміщенні.
У кондиціонері застосовується вдосконалена технологія контролю шуму, завдяки чому вдалося знизити рівень шуму до 18 дБ (А).
Потужний повітряний потік
Особлива конструкція вентилятора та жалюзі внутрішнього блока для створення потужного потоку повітря, що на 25% більше, ніж у стандартних кондиціонерах.
Комфортний сон
Працюючи в режимі "Сон", система автоматично регулює температуру та швидкість обертання вентилятора внутрішнього блока відповідно до спеціального алгоритму, що сприяє здоровішому сну.
Технология Self-Clean
Технологія Self-Clean передбачає видалення мікробів, бактерій, грибка та інших шкідливих мікроорганізмів, які накопичуються між пластинами теплообмінника методом заморожування.
Така технологія ефективно видаляє бруд, забезпечуючи бездоганну чистоту повітря на виході з кондиціонера.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 9 |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | турборежим |
| Режими роботи | Надтихий (до 20 дБ) |
| Режими роботи | надтихий (до 25 дБ) |
| Функціональні особливості | авторозморожування |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | детектор витоку фреону |
| Функціональні особливості | підсвітка |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | функція запам'ятовування параметрів |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 2.5 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 2.8 кВт |
| Холодопродуктивність | 8530 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 9553 БТЕ/год |
| Споживана потужність у разі охолодження | 0.83 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 0.87 кВт |
| Енергоефективність EER | 6.1 (SEER) |
| Енергоефективність COP | 3.4 (SCOP) |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | Self-Clean |
| Додатково | авторестарт |
| Додатково | Вимкнення за таймером |
| Додатково | керування потоком повітря |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 24 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 50 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 70.8 х 26.3 х 19 см |
| Габарити зовнішнього блока | 70 х 24.5 х 54.4 см |
| Вага внутрішнього блока | 7.4 кг |
| Вага зовнішнього блока | 21.8 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | економні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 25 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська




