Стислий опис
Ультрафіолетова лампа PRO VERSIONВбудована ультрафіолетова лампа другого покоління в кондиціонері EXPERT INVERTER від HAIER має одну літій-подібну світлодіодну лампу завдовжки 40 мм, порівнюючи з УФ-лампою першого покол... Читати далі...
Стислі характеристики
Ультрафіолетова лампа PRO VERSION
Вбудована ультрафіолетова лампа другого покоління в кондиціонері EXPERT INVERTER від HAIER має одну літій-подібну світлодіодну лампу завдовжки 40 мм, порівнюючи з УФ-лампою першого покоління, яка мала два маленькі лампи. Це дало змогу поліпшити технічні характеристики та змінити принцип дії.
УФ-лампа Pro стерилізує як внутрішній блок, так і циркуляцію повітря в приміщенні, роблячи його чистим і свіжим. Вакуумний промінь стимулює сполуки H2O і 02 у повітрі, генерує групу позитивних і негативних іонів, що очищають повітря.
Всі випробування проводилися в професійній лабораторії Texcell, розташованій у Парижі. Під час тестувань виявлено, що УФ-лампа Pro ефективно інгібує вірус SARS-CoV-2 з ефективністю до 99,991%.
Самоочищення кондиціонера
Технология Self-Clean
Технологія Self-Clean передбачає видалення мікробів, бактерій, грибка та інших шкідливих мікроорганізмів, які накопичуються між пластинами теплообмінника методом заморожування.
Така технологія ефективно видаляє бруд, забезпечуючи бездоганну чистоту повітря на виході з кондиціонера.
STERI-CLEAN 56°C
Технологія стерилізації характеризується нагріванням теплообмінника до 56 °C і зберіганням такої температури впродовж 30 хвилин після активації.
Завдяки застосуванню цього механізму вся внутрішня частина внутрішнього блока спліт-системи стерилізується, а віруси, що містяться всередині, і мікроорганізми гинуть.
Функції кондиціонера
Функція I FEEL
Сенсор температури в пульті дистанційного керування. Кондиціонер налаштовує роботу відповідно до температури в тому місці, де розміщений пульт.
Wi-Fi керування
Повний контроль домашнього клімату з будь-якої точки світу.
Повертаючись із роботи спекотним літом, прогулянки або подорожі, ми можемо бути впевнені в тому, що «погода вдома» точно комфортна.
На допомогу прийде новий застосунок hOn, який забезпечить керування кондиціонером із будь-якого місця та в будь-який час.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 16 |
| Площа приміщення | 50 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | іонізація |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | авторозморожування |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | захист від перепаду напруги |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | фільтрація повітря |
| Функціональні особливості | функція запам'ятовування налаштувань |
| Адаптація до мінусової температури | -20 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 5 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 5.2 кВт |
| Холодопродуктивність | 17060 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 17740 БТЕ/год |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.55 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.4 кВт |
| Максимальна споживана потужність | 2 кВт |
| Енергоефективність EER | 6.1 |
| Енергоефективність COP | 3.23 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | 10 °C чергове опалення |
| Додатково | LED-дисплей |
| Додатково | Self-Clean |
| Додатково | Wi-Fi |
| Додатково | авторестарт |
| Додатково | Вимкнення за таймером |
| Додатково | підігрівання компресора та піддона |
| Додатково | Регулювання жалюзі за вертикаллю |
| Додатково | стерилізація випарника за 56 °C |
| Додатково | ультрафіолетова лампа |
| Додатково | керування потоком повітря |
| Додатково | УФ-лампа PRO VERSION |
| Додатково | функція I FEEL |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 28 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 65 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 97.5 х 22 х 32 см |
| Габарити зовнішнього блока | 80 х 27.5 х 55.3 см |
| Вага внутрішнього блока | 11.6 кг |
| Вага зовнішнього блока | 32.7 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 50 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська









