Стислий опис
Стерилізація 56 °CНагрівання випарника до температури 56 °C упродовж 30 хвилин, у такий спосіб усі віруси й бактерії знищуються.Діелектричне очищення повітря «Puri Cool»Внутрішній блок кондиціонера має електростатичний ... Читати далі...
Стислі характеристики
Стерилізація 56 °C
Нагрівання випарника до температури 56 °C упродовж 30 хвилин, у такий спосіб усі віруси й бактерії знищуються.
Діелектричне очищення повітря «Puri Cool»
Внутрішній блок кондиціонера має електростатичний фільтр Super-IFD. Він являє собою окремий стільниковий модуль, у якому створюється сильне електричне поле. Будь-які частинки пилу та забруднень прилипають до стінок таких стільників. Сумарна площа внутрішньої поверхні стільників — 9 м2.
Логіка роботи IFD-фільтр пов'язана з датчиком забруднень повітря PM 2. 5. Датчик своєчасно нагадає про чищення фільтра. Коли дисплей кондиціонера змінить зелений колір «чисто» на червоний «брудо» — пора чистити! Ви точно нічого не проґавите.
Самоочищення
З функцією «Self Clean» ви не переживаєте за чистоту кондиціонера та якість повітря. Кондиціонер очистить себе сам від пилу та шкідливих мікроорганізмів. Самоочищення працює з пульта та зі смартфона. Час повного очищення — 21 хвилина. Заощаджувати час сервісного обслуговування й стежити за своїм здоров'ям — просто!
Комфорт і енергоощадження
Для дбайливого керування мікрокліматом кондиціонер отримав датчик «Ecosensor». Він допомагає уникнути прямого холодного обдування. Коли треба керувати логікою роботи компресора кондиціонера. Все робиться непомітно й без вашої участі!
Супертихий
Кондиціонери Haier тихіше працюють, ніж інші, тому й не заважають. Наприклад, рівень шуму інверторного кондиціонера Haier Jade — 15 дБ.
Просте встановлення
Простий монтаж внутрішнього блока заощадить час. Майже як із коробки!
Покращена форма монтажної плити дає змогу зробити всі необхідні заміри під час інсталяції. Спеціальний затискач і упор заощадять час монтажу. А зручна конструкція корпусу кондиціонера знизить трудомісткість сервісних робіт. Універсальне під'єднання блока: зліва чи справа, як буде зручно!
Ефективне обігрівання
Під час морозів інверторне керування компресором «A-PAM» допомагає кондиціонеру підвищити ККД. Кондиціонери з інвертором працюють плавно та тихо.
Переваги інвертора A-PAM:
- стійка робота за низьких температур (до -15 °C),
- підвищений ресурс компресора та довговічність,
- швидкий вихід на режим ХОЛОД або ТЕПЛО,
- температурна точність і плавність регулювання.
Керуй кліматом звідки завгодно, відстань не проблема! Вайфовий модуль допомагає під'єднатися до інтернету та налаштувати кондиціонер через хмарний сервіс. Застосунок Haier Smart Air встановлюється під Android або iOS. Досить завантажити та почати користуватися 3G або дистанційно.
МОЖЛИВОСТІ WI-FI:
Тижневий таймер. Програмуйте час і режим роботи кондиціонера, як вам хочеться.
Групове керування. Об'єднуйте кондиціонери в групи, якщо кілька штук.
Розумні повідомлення. Кондиціонер нагадає пуш-повідомленням про чищення блок. Ви нічого не пропустите
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 12 |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | турборежим |
| Режими роботи | надтихий (до 25 дБ) |
| Функціональні особливості | авторозморожування |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | захист від перепаду напруги |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | функція запам'ятовування параметрів |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 3.5 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 4.2 кВт |
| Холодопродуктивність | 11942 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 14330.4 БТЕ/год |
| Споживана потужність у разі охолодження | 0.89 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 0.79 кВт |
| Максимальна споживана потужність | 1.7 кВт |
| Енергоефективність EER | 8.75 (SEER) |
| Енергоефективність COP | 5.1 (SCOP) |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | 3D режим |
| Додатково | Ecosensor |
| Додатково | Puricool IFD фільтр |
| Додатково | Self-Clean |
| Додатково | Smart нагадування |
| Додатково | Wind-Free |
| Додатково | стерилізація випарника за 56 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 16 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 49 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 32 х 92.3 х 21.5 см |
| Габарити зовнішнього блока | 55 х 80 х 28 см |
| Вага внутрішнього блока | 12 кг |
| Вага зовнішнього блока | 29.8 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 35 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська









