Стислий опис
Спліт-система Haier Revive InverterНовинка 2024 року від компанії Haier — серія. Модель доступна в потужностях від 2,5 до 6,8 кВт. Високий клас енергоефективності A++/A+. Кондиціонер обладнаний збалансованим набором фун... Читати далі...
Стислі характеристики
Новинка 2024 року від компанії Haier — серія. Модель доступна в потужностях від 2,5 до 6,8 кВт. Високий клас енергоефективності A++/A+. Кондиціонер обладнаний збалансованим набором функцій, включно з віддаленим керуванням за допомогою Wi-Fi та повноцінною функцією самоочищення Self-Clean, що працює методом наморожування льоду на теплообміннику з подальшим відтаванням.
Технологія Coanda Plus забезпечує потужний повітряний потік, здатний досягати найдальніших куточків приміщення, завдяки чому досягається рівномірний розподіл температури та забезпечується додатковий комфорт для користувача.
Внутрішній блок має покриття з іонами срібла, яке забезпечує додатковий антибактеріальний захист.
Завдяки стильному дизайну та високоякісному пластику, цей кондиціонер стане прикрасою вашого інтер'єру, а завдяки якості виготовлення та надійним комплектуючим ви можете бути впевнені, що техніка слугуватиме довгі роки.
Кондиціонер AS35RHBHRA/1U35YERFRA Haier Revive Inverter обладнаний системою самоочищення з оновленим алгоритмом роботи, для ще якіснішого очищення. На першому етапі очищення, відбувається наморожування інею на теплообміннику внутрішнього блока, а потім, без зупинки компресора, здійснюється аналогічне очищення теплообмінника зовнішнього блока. Отже, за один цикл роботи функції Self-Clean знищуються цвіль і бактерії як на внутрішньому, так і зовнішньому блоці, а теплообмінники залишаються чистими впродовж тривалого часу.
Повний цикл очищення займає приблизно 20 хвилин і запускається з пульта керування. Рекомендується очищати 2-3 рази в сезон або в міру забруднення пластин теплообмінника. Ця функція не скасовує потреби проводити професійне очищення кондиціонера, але істотно збільшує інтервали між чищенням, даючи змогу заощаджувати на сервісі.
Вбудований Wi-Fi-модуль дає змогу керувати кондиціонером із будь-якої точки земної кулі. Оновлений додаток hOn дає змогу керувати всією побутовою технікою Haier з одного пристрою. Для керування доступні всі базові функції кондиціонера та безліч додаткових, включно з таймерами, встановленими режимами та нагадуваннями про потребу очищення фільтрів.
Основні доступні функції:
- Тижневий таймер: ви можете задавати необхідні режими роботи, температуру та швидкість обертання вентилятора впродовж тижня.
- Керування групою пристроїв: об'єднуйте кілька кондиціонерів у групу, для швидкого контролю над кліматом у всьому домі.
- Інтелектуальні нагадування: застосунок нагадає про потребу очистити фільтр.
- Самодіагностика: вбудована система діагностики повідомить про найменші відхилення в роботі кондиціонера та покаже код, у разі помилки в роботі.
Застосунок hOn
Для захисту пластин теплообмінника від поширення шкідливих організмів, передбачена функція високотемпературної стерилізації 56 °C. Вплив такої температури впродовж 20-30 хвилин призводить до згортання білків і знищення вірусів, які розміщені на внутрішніх поверхнях кондиціонера.
Внутрішній блок розроблений з урахуванням накопиченого досвіду та відгуків фахівців зі встановлення кондиціонерів. Конструкція забезпечує легку та надійну фіксацію блока в процесі монтажу та дає змогу отримати легкий доступ до внутрішніх компонентів для очищення або заміни.
Спеціальна форма напрямних повітряного потоку з використанням ефекту Коанда дає змогу створювати м'який і одночасно інтенсивний повітряний потік, здатний досягти найдальших зон у приміщенні. Така конструкція істотно знижує рівень шуму та споживання електроенергії внутрішнім блоком кондиціонера.
Супертихий режим дає змогу використовувати кондиціонер у спальнях, дитячих або інших приміщеннях із підвищеними вимогами до звукового комфорту. У моделях на 25 і 35 квадратних метрів, рівень шуму становить усього 18-19 дБ (А).
Надійна й ефективна робота за низьких температур зовнішнього повітря забезпечується застосуванням DC-інверторного компресора, що працює за технологією частотної модуляції змінного струму — A-PAM, яка надає такі переваги:
- стабільність роботи за негативних температур зовнішнього повітря
- збільшені ресурс і надійність компресора
- швидке досягнення заданої температури завдяки широкому діапазону робочих частот
- дуже низький рівень шуму та вібрацій
- можливість роботи в дуже широкому діапазоні напруги в мережі
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 12 |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | турборежим |
| Режими роботи | надтихий (до 25 дБ) |
| Функціональні особливості | авторозморожування |
| Функціональні особливості | антибактеріальна система |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | детектор витоку фреону |
| Функціональні особливості | захист від перепаду напруги |
| Функціональні особливості | підсвітка |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | функція запам'ятовування параметрів |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 3.2 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 3.4 кВт |
| Холодопродуктивність | 12000 БТЕ/ч |
| Теплопродуктивність | 12000 БТЕ/ч |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.14 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.06 кВт |
| Енергоефективність EER | 6.1 (SEER) |
| Енергоефективність COP | 4.0 (SCOP) |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | LED-дисплей |
| Додатково | Self-Clean |
| Додатково | Wi-Fi |
| Додатково | захист компресора |
| Додатково | Вимкнення за таймером |
| Додатково | стерилізація випарника за 56 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 19 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 50 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 26.5 х 70.5 х 19.3 см |
| Габарити зовнішнього блока | 54.4 х 70 х 24.5 см |
| Вага внутрішнього блока | 7.8 кг |
| Вага зовнішнього блока | 22.9 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 35 |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська




