Стислий опис
Flexis Inverter — ексклюзивний чорний матовий кондиціонер, розроблений для вирішення всіх актуальних потреб. Ця модель допомагає впоратися з найменшими забрудненнями повітря: пилом, бактеріями, вірусами та іншими шкідли... Читати далі...
Стислі характеристики
Flexis Inverter — ексклюзивний чорний матовий кондиціонер, розроблений для вирішення всіх актуальних потреб. Ця модель допомагає впоратися з найменшими забрудненнями повітря: пилом, бактеріями, вірусами та іншими шкідливими мікроорганізмами.
Стильний дизайн представлений у відтінку чорного й білого оксамиту та розкішний сірий глянсовий зовнішній вигляд чудово доповнить витончений інтер'єр.
Бездоганний комфорт — візитна картка приміщень, у яких встановлений кондиціонер Flexis від Haier.
Ультрафіолетова лампа
Вбудована ультрафіолетова лампа в кондиціонерах HAIER знищує небезпечні мікроорганізми, що осідають на деталях внутрішнього блока. Також технологія забезпечує чисте та здорове повітря.
УФ-МОДУЛЬ у березні 2021 року сертифікований у пригніченні більшості штамів вірусу COVID-19 з ефективністю до 99,998%.../
Самоочищення кондиціонера
Технология Self-Clean
Технологія Self-Clean передбачає видалення мікробів, бактерій, грибка та інших шкідливих мікроорганізмів, які накопичуються між пластинами теплообмінника методом заморожування.
Така технологія ефективно видаляє бруд, забезпечуючи бездоганну чистоту повітря на виході з кондиціонера.
STERI-CLEAN 56°C
Технологія стерилізації характеризується нагріванням теплообмінника до 56 °C і зберіганням такої температури впродовж 30 хвилин після активації.
Завдяки застосуванню цього механізму вся внутрішня частина внутрішнього блока спліт-системи стерилізується, а віруси, що містяться всередині, і мікроорганізми гинуть.
3D повітряний потік
3D повітряний потік — ефект природної циркуляції, завдяки жадам, що рухаються по горизонталі та вертикалі;
Застосування інноваційної технології розсіювання повітря, що ґрунтується на випадковій зміні швидкості обертання вентилятора та тривимірному розподілу повітря, забезпечуючи найкращу циркуляцію повітря в приміщенні.
Wi-Fi керування
Повний контроль домашнього клімату з будь-якої точки світу.
Повертаючись із роботи спекотним літом, прогулянки або подорожі, ми можемо бути впевнені в тому, що «погода вдома» точно комфортна.
На допомогу прийде новий застосунок hOn, який забезпечить керування кондиціонером із будь-якого місця та в будь-який час.
Функція Ecosensor
Інтелектуальний датчик регулює повітряний потік, реагуючи на наявність людей.
Комфорт. Автоматично забезпечує оптимальний мікроклімат і режим сну, коли темніє.
Режими. Прохолодний потік під час спеки, уникнення обдування під час холоду.
Енергозбереження. За 20 хвилин без людей переходить у режим економії.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 12 |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | турборежим |
| Режими роботи | Надтихий (до 20 дБ) |
| Режими роботи | надтихий (до 25 дБ) |
| Функціональні особливості | авторозморожування |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | детектор витоку фреону |
| Функціональні особливості | захист від перепаду напруги |
| Функціональні особливості | підсвітка |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | функція запам'ятовування параметрів |
| Адаптація до мінусової температури | -25 С |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 3.5 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 4.2 кВт |
| Холодопродуктивність | 11942 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 14390 БТЕ/год |
| Споживана потужність у разі охолодження | 0.88 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.10 кВт |
| Енергоефективність EER | 8.5 (SEER) |
| Енергоефективність COP | 4.6 (SCOP) |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | 3D режим |
| Додатково | Ecosensor |
| Додатково | Self-Clean |
| Додатково | Wi-Fi |
| Додатково | підігрівання компресора та піддона |
| Додатково | стерилізація випарника за 56 °C |
| Додатково | ультрафіолетова лампа |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 19 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 48 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 85.6 х 30 х 19.7 см |
| Габарити зовнішнього блока | 80 х 27.5 х 55.3 см |
| Вага внутрішнього блока | 9.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 30 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | потужні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорськ, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 35 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська









