Стислий опис
Кондиціонер Haier Revive Inverter PLUS — це сучасний пристрій, який здатний забезпечити комфортний мікроклімат у вашому домі впродовж усього року. Завдяки інверторній технології A-PAM DC Inverter, він ефективно працює ... Читати далі...
Стислі характеристики
Кондиціонер Haier Revive Inverter PLUS — це сучасний пристрій, який здатний забезпечити комфортний мікроклімат у вашому домі впродовж усього року.
Завдяки інверторній технології A-PAM DC Inverter, він ефективно працює як на охолодження, так і на обігрівання за температур до -20 °C, що робить його ідеальним для українських кліматичних умов. Високий клас енергоефективності A++ дає змогу знизити витрати на електроенергію, а вбудований Wi-Fi модуль забезпечує зручне дистанційне керування через застосунок. Функція самоочищення Self-Clean і технологія стерилізації 56 °C гарантують чистоту внутрішніх компонентів і знищення до 99% бактерій і вірусів, забезпечуючи здорове повітря у вашому домі. Низький рівень шуму від 18 дБ дає змогу розмістити кондиціонер у спальні або дитячій кімнаті, де спокій і тиша є пріоритетом.
Технология Self-Clean
Технологія Self-Clean передбачає видалення мікробів, бактерій, грибка та інших шкідливих мікроорганізмів, які накопичуються між пластинами теплообмінника методом заморожування. Така технологія ефективно видаляє бруд у внутрішньому блоці кондиціонера, забезпечуючи бездоганну чистоту повітря.
Steri-Clean 56°C
Технологія стерилізації характеризується нагріванням теплообмінника до 56 °C і зберіганням такої температури впродовж 30 хвилин після активації. Завдяки застосуванню цієї функції вся внутрішня частина внутрішнього блока спліт-системи стерилізується, а віруси, що містяться всередині, і мікроорганізми гинуть.
Wi-Fi керування
Повний контроль домашнього клімату з будь-якої точки світу. Повертаючись із роботи спекотним літом, прогулянки або подорожі, ви можете бути впевнені в тому, що «погода вдома» точно комфортна. На допомогу прийде застосунок hOn, який забезпечить керування кондиціонером із будь-якого місця та в будь-який час.
Під'єднання домальти-спліт системи
Нова серія кондиціонерів Revive Plus має можливість під'єднання до мультиспліт-систем. Ця функція відкриває широкі можливості для ефективного керування кліматом у кількох приміщеннях одночасно, забезпечуючи комфорт і зберігаючи електроенергію.
Функція I FEEL
Функція I Feel забезпечує інтелектуальне керування температурою в приміщенні, створюючи максимально комфортні умови користувача. Завдяки вбудованому датчику температури в пульті дистанційного керування кондиціонер аналізує температуру не тільки в самого пристрою, ближче до стелі, а й у місці, де розміщений пульт.
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 9 |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | авторозморожування |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | детектор витоку фреону |
| Функціональні особливості | захист від перепаду напруги |
| Функціональні особливості | плавне регулювання швидкості |
| Функціональні особливості | підсвітка |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Адаптація до мінусової температури | -20 C |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 2.7 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 2.9 кВт |
| Холодопродуктивність | 9213 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 9905 БТЕ/год |
| Споживана потужність у разі охолодження | 0.84 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 0.78 кВт |
| Максимальна споживана потужність | 0.84 кВт |
| Енергоефективність EER | 6.5 (SEER) |
| Енергоефективність COP | 3.46 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | 3D режим |
| Додатково | Self-Clean |
| Додатково | Wi-Fi |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 37 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 49 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 29.2 х 80.5 х 20 см |
| Габарити зовнішнього блока | 54.4 х 70 х 24.5 см |
| Вага внутрішнього блока | 8.8 кг |
| Вага зовнішнього блока | 21.5 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | економні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 25 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |




Українська







