Стислий опис
Спліт-система Haier FlexisНовинка 2021! Новий рівень досконалості. Ультрафіолетова лампа, функція самоочищення теплообмінника та функція стерилізації 56 °C — кондиціонери серії завдають потужний удар вірусам і бактеріям... Читати далі...
Стислі характеристики
Новинка 2021! Новий рівень досконалості. Ультрафіолетова лампа, функція самоочищення теплообмінника та функція стерилізації 56 °C — кондиціонери серії завдають потужний удар вірусам і бактеріям! Завдяки функціональності та лаконічному дизайну, цей кондиціонер здатний стати незамінним помічником у створенні мікроклімату та справжньою окрасою вашого інтер'єру
Вбудована у внутрішній блок кондиціонера ультрафіолетова лампа, з робочої довгої хвилі — 254 нанометра знищує молекулярну структуру ДНК шкідливих вірусів і бактерій, що надає вам додатковий захист вашого приміщення, без застосування хімічних засобів
Кондиціонери серії Flexis виконують функцію стерелізатора та можуть бути рекомендовані до застосування в медичних, шкільних та інших учнях із підвищеними вимогами до знезараження повітря
Запатентована компанією технологія Self-clean покликана мінімізувати клопоти, пов'язані з обслуговуванням і чищенням кондиціонера. У процесі експлуатації на поверхнях теплообмінника накопичуються пил, мікроби, бактерії, грибок та інші шкідливі організми. Тепер очищення випарника можна запустити натисканням однієї кнопки. Суть Self-Clean полягає в тому, що кондиціонер наморожує невеликий шар інею на поверхнях теплообмінника, а після — вмикає режим відтавання, унаслідок якого рідина виштовхується разом із брудом, очищаючи теплообмінник. Цикл очищення має тривалість приблизно 20 хвилин, упродовж яких відбувається очищення як внутрішнього, так і зовнішнього блоків, що дає змогу неабияк скоротити витрати на регулярне сервісне обслуговування кондиціонера
У кондиціонері передбачена функція знезараження теплообмінника внутрішнього блока, через нагрівання його до 56 °C упродовж 30 хвилин. Це дає змогу зменшити ризик появи цвілі та бактерій на його поверхні
Повноцінне керування кондиціонером доступне з будь-якої точки земної кулі та надає такі можливості:
- КЕРУВАННЯ НЕДІЛЬНИМ ТАЙМЕРОМ дає змогу програмувати режим роботи кондиціонера, швидкість вентилятора та температуру
- ГРУППОВЕ КЕРУВАННЯ, якщо у вас кілька кондиціонерів, ви можете централізовано керувати ними об'єднавши в групи
- УВАГА в разі потреби застосунок показує спливні повідомлення (наприклад, нагадування про чищення фільтра)
- ДИАГНОСТІКА НЕІСПРЯМИНОСТІВ інформація про стан системи, можливі несправності та коди помилок тепер доступна в смартфоні
Застосунок Haier Smart Air 2
Залежно від режиму кондиціонер автоматично змінює напрямок потоку, розподіляючи охолоджене повітря вздовж стелі, а підігрітий — у зону підлоги
Інженери корпорації Haier приділили особливу увагу простоті та зручності монтажу спліт-систем. Ряд удосконалень, які застосовані в обладнанні, дають змогу знизити час монтажу та вартість регулярного сервісного обслуговування
- НАЙКРАЩЕННА МОНТАЖНА ПЛАНКА завдяки продуманому дизайну монтажної планки тепер легко її правильно позиціювати й безпомилково намеити отвори для кріплення
- НАДІЙНА ФІКСАЦІЯ зручний доступ і додаткові фіксувальні засувки скорочують час встановлення та роблять кріплення надійним
- ДОСТУП ДО ПЛАТЕ плата керування внутрішнього блока легко знімається для діагностики та заміни, не вимагаючи розбирання корпусу внутрішнього блока
- МОНТАЖ МАГІСТРАЛЕЙ економія часу встановлення завдяки збільшеному простору для прокладання фреонових магістралей і дренажної трубки
- ДОСТУП ДО ДВІГАТЕЛЮ діагностика та заміна вентилятора внутрішнього блока здійснюється без зняття випарника
- З'ЄМНА НІЖНЯ ПАНЕЛЬ під'єднання фреонових магістралей і підведення електроживлення виробляються максимально просто, завдяки знімній нижній панелі внутрішнього блока
- ДРІНАЖ конструкція дренажного піддона дає змогу під'єднувати зливний патрубок як праворуч, так і ліворуч, спрощуючи монтаж
Спеціальний нагрівач скорочує час відтавання зовнішнього блока під час роботи на нагрівання, а конструкція дренажного піддона з додатковими дренажними отворами сприяє швидкому відведенню вологи
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 9 |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | очищення повітря |
| Режими роботи | турборежим |
| Режими роботи | Надтихий (до 20 дБ) |
| Режими роботи | надтихий (до 25 дБ) |
| Функціональні особливості | авторозморожування |
| Функціональні особливості | антибактеріальна система |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | детектор витоку фреону |
| Функціональні особливості | захист від перепаду напруги |
| Функціональні особливості | підсвітка |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | функція запам'ятовування параметрів |
| Адаптація до мінусової температури | -25 С |
| Керування | WI-FI |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 2.6 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 3.2 кВт |
| Холодопродуктивність | 9000 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 9000 БТЕ/г |
| Споживана потужність у разі охолодження | 0.65 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 0.80 кВт |
| Енергоефективність EER | 8.5 (SEER) |
| Енергоефективність COP | 4.6 (SCOP) |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | 3D режим |
| Додатково | LED-дисплей |
| Додатково | Self-Clean |
| Додатково | Wi-Fi |
| Додатково | датчик руху Eco Sensor |
| Додатково | захист компресора |
| Додатково | Вимкнення за таймером |
| Додатково | підігрівання компресора та піддона |
| Додатково | стерилізація випарника за 56 °C |
| Додатково | ультрафіолетова лампа |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 16 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 47 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 30 х 86.6 х 19.1 см |
| Габарити зовнішнього блока | 55.3 х 80 х 27.5 см |
| Вага внутрішнього блока | 9.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 29 кг |
| Колір | чорний |
| Також шукають | для квартири |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | економні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 25 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська









