Виробник: Haier
Код товару: U0552220
Стислий опис
кондиціонер, спліт-система, маркування — 9, площа приміщення — 25 м2, настінний, адаптація до мінусової температури — -20 C, пульт, Потужність у режимі охолодження кВт — 2.05 кВт, Потужність у режимі нагрівання ... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
25
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
кондиціонер, спліт-система, маркування — 9, площа приміщення — 25 м2, настінний, адаптація до мінусової температури — -20 C, пульт, Потужність у режимі охолодження кВт — 2.05 кВт, Потужність у режимі нагрівання кВт — 2.8 кВт, інверторний, R32, дисплей — так, рівень шуму, внутрішній блок — 35 дБ, габарити внутрішнього блока — 82 х 19.5 х 28 см, білий
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 9 |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | антибактеріальна система |
| Функціональні особливості | захист від перепаду напруги |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Адаптація до мінусової температури | -20 C |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження | 2.05 кВт |
| Потужність у режимі обігріву | 2.8 кВт |
| Холодопродуктивність | 7000 БТЕ/ч |
| Споживана потужність під час обігрівання | 0.81 кВт |
| Максимальна споживана потужність | 0.81 кВт |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | регулювання температури |
| Додатково | вугільний фільтр |
| Додатково | керування потоком повітря |
| Додатково | фільтри тонкого очищення |
| Додатково | фотокаталітичний фільтр |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 35 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 47 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 82 х 19.5 х 28 см |
| Габарити зовнішнього блока | 70 х 24.5 х 54.4 см |
| Вага внутрішнього блока | 8.4 кг |
| Вага зовнішнього блока | 23 кг |
| Колір | білий |
Интернет-магазин МЭВС - оптимальные параметры по объективной цене.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 25 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська




