Виробник: Haier
Код товару: U0424470
Стислий опис
кондиціонер, спліт-система, маркування — 12, площа приміщення — 35 м2, настінний, адаптація до мінусової температури — -30 C, WI-FI, пульт, Потужність у режимі охолодження кВт — 3.5 кВт, Потужність у режимі нагр... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
35
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
кондиціонер, спліт-система, маркування — 12, площа приміщення — 35 м2, настінний, адаптація до мінусової температури — -30 C, WI-FI, пульт, Потужність у режимі охолодження кВт — 3.5 кВт, Потужність у режимі нагрівання кВт — 4 кВт, інверторний, R32, дисплей — так, рівень шуму, внутрішній блок — 21 дБ, габарити внутрішнього блока — 90 х 31 х 21 см, білий
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 12 |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Функціональні особливості | Wi-Fi |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Адаптація до мінусової температури | -30 C |
| Потужність у режимі охолодження | 3.5 кВт |
| Потужність у режимі обігріву | 4 кВт |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Дистанційне керування | пульт |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 21 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 51 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 90 х 31 х 21 см |
| Габарити зовнішнього блока | 82 х 61.4 х 33.8 см |
| Вага внутрішнього блока | 9.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 39 кг |
| Колір | білий |
Интернет-магазин МЭВС - оптимальные параметры по объективной цене.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 35 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська




