Стислий опис
Новинка 2020 року! Кондиціонери Stage з удосконаленою конструкцією й системою інверторного компресора обладнані найбільшою кількістю функцій для ефективного охолодження, обігріву та осушення повітря.Охолодження в морози... Читати далі...
Стислі характеристики
Новинка 2020 року! Кондиціонери Stage з удосконаленою конструкцією й системою інверторного компресора обладнані найбільшою кількістю функцій для ефективного охолодження, обігріву та осушення повітря.
- Охолодження в морози до -18 °C і в спеку до +54 °C.
- Обігрівання за морозів до -30 °C і теплої пори до +24 °C.
Чудові робочі параметри забезпечені завдяки наявності двоступеневого компресора, а також нового вдосконаленого інверторного двигуна G10, який працює на фреоні R32. Довжина траси в Stage може досягати 40-50 м. з перепадом висот до 20-30 м. На сьогодні це найкращий вибір для квартир складного планування, новобудівлі, готелів, приватних будинків і офісів!
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 24 |
| Площа приміщення | 70 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичне підтримання температури |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | режим сна |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | Wi-Fi |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Адаптація до мінусової температури | -30 C |
| Потужність у режимі охолодження | 7 кВт |
| Потужність у режимі обігріву | 7 кВт |
| Споживана потужність у разі охолодження | 1.85 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 1.75 кВт |
| Енергоефективність EER | 3.8 |
| Енергоефективність COP | 4 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Дистанційне керування | пульт |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 50 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 56 дБ |
| Габарити зовнішнього блока | 100 х 79 х 42.7 см |
| Вага внутрішнього блока | 16.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 65 кг |
| Колір | білий |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 70 |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська





