Стислий опис
Інверторні спліт-системи Pular на 32 фреоні – це поєднання ціни та якості.Кондиціонери цієї серії мають лаконічний дизайн , високу продуктивність і значний набор функцій і режимів, завдяки чому легко можна створити вдом... Читати далі...
Стислі характеристики
Інверторні спліт-системи Pular на 32 фреоні – це поєднання ціни та якості.
Кондиціонери цієї серії мають лаконічний дизайн , високу продуктивність і значний набор функцій і режимів, завдяки чому легко можна створити вдома оптимальний мікроклімат.
Функції і режими роботи спліт-систем GREE Pular:
- Чотири базових режиму роботи Охолодження-Осушення-Вентиляція-Обігрів.
- Функція I Feel – система контролює температуру в області знаходження пульта дістанційного керування.
- FAN – можливість вибрати з 7 варіантів швидкості повітряного потоку або вибрати автоматичний режим роботи.
- Регулювання вертикальних і горизонтальних жалюзі.
- Напрямок повітряного потоку легко регулюється, також є режим безперервного похитування жалюзі, завдяки чому можна легко домогтися оптимального розподілу кондиціонером повітря по приміщенню.
- Таймер 24 години.
- Функція «+ 8 ° С» передбачає автоматичне включення кондиціонера в режимі нагріву в випадку зниження температури в приміщенні до 8 ° C.
- Примусова функція автоматичного самоочищення.
- Нічний режим – дозволить знизити рівень шуму роботи внутрішнього блоку і збереже продуктивність на належному рівні.
- Клас енергоефективності А
- Робота на обігрів до -15 ° С.
Технические характеристики
| Тип | кондиционер |
| Конструкция | сплит-система |
| Маркировка | 24 |
| Площадь помещения | 70 м² |
| Монтаж внутреннего блока | настенный |
| Режимы работы | автоматический |
| Режимы работы | вентиляция |
| Режимы работы | ионизация |
| Режимы работы | ночной |
| Режимы работы | обогрев |
| Режимы работы | осушение воздуха |
| Режимы работы | охлаждения |
| Режимы работы | очистка воздуха |
| Режимы работы | режим сна |
| Режимы работы | турборежим |
| Функциональные особенности | автоматические жалюзи |
| Функциональные особенности | авторестарт |
| Функциональные особенности | гидрофильное покрытие теплообменников |
| Функциональные особенности | таймер |
| Функциональные особенности | фильтрация воздуха |
| Функциональные особенности | функция iFeel |
| Функциональные особенности | функция запоминания настроек |
| Адаптация к отрицательной температуре | -15 C |
| Управление | пульт |
| Мощность в режиме охлаждения кВт | 7.1 кВт |
| Мощность в режиме обогрева кВт | 7.8 кВт |
| Холодопроизводительность | 24000 БТЕ/час |
| Теплопроизводительность | 25248.8 БТЕ/ч |
| Потребляемая мощность при охлаждении | 2.3 кВт/год |
| Потребляемая мощность при обогреве | 2 кВт |
| Энергоэффективность EER | 3.5 |
| Энергоэффективность COP | 3.9 |
| Тип компрессора | инверторный |
| Тип фреона | R32 |
| Дисплей | да |
| Дополнительно | авторестарт |
| Дополнительно | блокировка пульта |
| Дополнительно | регулировка температуры |
| Дополнительно | самодиагностика |
| Дополнительно | управление потоком воздуха |
| Дополнительно | фильтры тонкой очистки |
| Уровень шума, внутренний блок | 48 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 59 дБ |
| Габариты внутреннего блока | 107.5 х 33.3 х 24.6 см |
| Габариты наружного блока | 95.8 х 66 х 40.2 см |
| Вес внутреннего блока | 16 кг |
| Вес наружного блока | 41.5 кг |
| Цвет | белый |
| Также ищут | для больших помещений |
| Также ищут | зима-лето |
| Также ищут | мощные |
Интернет магазин МЭВС - оптимальные товары по объективным ценам.
Розничные магазины нашей компании в городах: Дружковка, Краматорск, Каменское.
Связь с менеджером по телефонам:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 70 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська



