Стислий опис
Інверторні спліт-системи Pular на 32 фреоні — це поєднання ціни та якості.Кондиціонери цієї серії мають лаконічний дизайн, високу продуктивність і чималий набір функцій і режимів, завдяки чому легко можна створити вдома... Читати далі...
Стислі характеристики
Інверторні спліт-системи Pular на 32 фреоні — це поєднання ціни та якості.
Кондиціонери цієї серії мають лаконічний дизайн, високу продуктивність і чималий набір функцій і режимів, завдяки чому легко можна створити вдома оптимальний мікроклімат.
Функції та режими роботи спліт-систем GREE Pular:
- Чотири базові режими роботи Охолодження — Осушення — Вентиляція —Обогрева.
- Функція I Feel — система контролює температуру в зоні розміщення пульта дистанційного керування.
- FAN — можливість вибрати із 7 варіантів швидкості повітряного потоку або вибрати автоматичний режим роботи.
- Регулювання вертикальних і горизонтальних жалюзі.
- Напрямок повітряного потоку легко регулюється, також є режим безперервного погойдування жалюзі, завдяки чому можна легко досягти оптимального розподілу кондиціонером повітря приміщенням.
- Таймер 24 години.
- Функція «+8 °C» передбачає автоматичне увімкнення кондиціонера в режимі нагрівання в разі зниження температури в приміщенні до 8 °C.
- Примусова функція автоматичного самоочищення.
- Нічний режим — дасть змогу знизити рівень шуму роботи внутрішнього блока та збереже продуктивність на належному рівні.
- Клас енергоефективності А
- Робота на обігрівання до -15 °C
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Маркування | 7 |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичний |
| Режими роботи | вентиляція |
| Режими роботи | іонізація |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | охолодження |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | гідрофільне покриття теплообмінників |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | функція iFeel |
| Функціональні особливості | функція запам'ятовування параметрів |
| Адаптація до мінусової температури | -15 C |
| Керування | пульт |
| Потужність у режимі охолодження кВт | 2.2 кВт |
| Потужність у режимі обігріву кВт | 2.4 кВт |
| Холодопродуктивність | 7000 БТЕ/ч |
| Теплопродуктивність | 7000 БТЕ/ч |
| Споживана потужність у разі охолодження | 0.59 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 0.59 кВт |
| Енергоефективність EER | 3.7 |
| Енергоефективність COP | 4.08 |
| Тип компресора | інверторний |
| Тип фреону | R32 |
| Дисплей | да |
| Додатково | авторестарт |
| Додатково | блокування пульта |
| Додатково | регулювання температури |
| Додатково | самодіагностика |
| Додатково | керування потоком повітря |
| Додатково | фільтри тонкого очищення |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 40 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 52 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 70.4 х 26 х 18.5 см |
| Габарити зовнішнього блока | 71 х 45 х 29.3 см |
| Вага внутрішнього блока | 7.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 21 кг |
| Колір | білий |
| Також шукають | для маленької кімнати |
| Також шукають | зима-літо |
| Також шукають | економні |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 20 |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Состояние | Новое |




Українська



