Виробник: Gree
Код товару: U0507190
Стислий опис
кондиціонер, спліт-система, маркування — 7, площа приміщення — 20 м2, настінний, адаптація до мінусової температури — 7 °C, пульт, Потужність у режимі охолодження кВт — 7 кВт, Потужність у режимі нагрівання кВт ... Читати далі...
Стислі характеристики
Рекомендуемая площадь помещения, кв.м -
20
Режим работы кондиционера -
Охлаждение
Тип кондиционера -
Сплит-система
кондиціонер, спліт-система, маркування — 7, площа приміщення — 20 м2, настінний, адаптація до мінусової температури — 7 °C, пульт, Потужність у режимі охолодження кВт — 7 кВт, Потужність у режимі нагрівання кВт — 6.5 кВт, R410A, дисплей — так, рівень шуму, внутрішній блок — 40 дБ, габарити внутрішнього блока — 25.6 х 74.4 х 18.5 см, білий
Технічні характеристики
| Тип | кондиціонер |
| Конструкція | спліт-система |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Монтаж внутрішнього блока | настінний |
| Режими роботи | автоматичне підтримання температури |
| Режими роботи | іонізація |
| Режими роботи | нічній |
| Режими роботи | обігрівання |
| Режими роботи | осушення повітря |
| Режими роботи | турборежим |
| Функціональні особливості | авторестарт |
| Функціональні особливості | блокування пульта дистанційного керування |
| Функціональні особливості | генератор "Cold Plasma" |
| Функціональні особливості | захист компресора |
| Функціональні особливості | захист від грибків і цвілі |
| Функціональні особливості | захист від обдування холодним повітрям |
| Функціональні особливості | самоочищення |
| Функціональні особливості | система самодіагностики |
| Функціональні особливості | таймер |
| Функціональні особливості | вугільний фільтр |
| Функціональні особливості | електростатичний фільтр |
| Адаптація до мінусової температури | -7 C |
| Потужність у режимі охолодження | 7 кВт |
| Потужність у режимі обігріву | 6.5 кВт |
| Холодопродуктивність | 7677 БТЕ/год |
| Теплопродуктивність | 8018 БТЕ/год |
| Споживана потужність у разі охолодження | 0.70 кВт |
| Споживана потужність під час обігрівання | 0.65 кВт |
| Енергоефективність EER | 3.21 |
| Енергоефективність COP | 3.61 |
| Тип фреону | R410A |
| Дисплей | да |
| Дистанційне керування | пульт |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 40 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 49 дБ |
| Габарити внутрішнього блока | 25.6 х 74.4 х 18.5 см |
| Габарити зовнішнього блока | 42.8 х 72 х 31 см |
| Вага внутрішнього блока | 8 кг |
| Вага зовнішнього блока | 22 кг |
| Колір | білий |
Интернет-магазин МЭВС - оптимальные параметры по объективной цене.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменська, Костянтівка, Слов'янськ.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * Vodafone , (098) 903-22-33 * КиевСтар
| Default | |
| Рекомендуемая площадь помещения, кв.м | 20 |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |




Українська




